Pakelių priežiūrai – moderni technika

Pakelių priežiūrai – moderni technika

Modernią „Gargždų švaros“ techniką Savivaldos dieną kartu su direktoriumi R. Martinkumi ir vairuotojais Povilu Tamašausku, Vytautu Maksimovu apžiūrėjo Tarybos narys Č. Tarvydas.

 

VšĮ „Gargždų švara“ įsigijo Skandinavijoje paplitusį šių metų gamybos frontalinį krautuvą „Volvo L90H“, kuris palengvins pakelių priežiūrą. „Visos seniūnijos džiaugiasi, kviečiasi mus savaitei darbo, o viską atliekame per dvi dienas“, – naujos technikos našumu džiaugiasi VšĮ „Gargždų švara“ direktorius Rimantas Martinkus.

Frontalinis krautuvas su visais priedais kainavo 245 000 Eur (be PVM). Iš šios sumos 100 000 Eur skyrė Klaipėdos rajono savivaldybė. Likusi suma bus išmokama lizingu per 5 metus, „Gargždų švara“ kas mėnesį mokės po 3 800 Eur.

„Kai švedai atvažiavo į Vilnių apmokyti mūsų darbuotoją dirbti šia technika, jie minėjo, jog specialius agregatus pakelėms pjauti turi tik estai (2 vnt.), latviai (1 vnt.) ir mes (1 vnt.). Darbuotojo mokymams buvo numatyta savaitė, tačiau pakako vienos dienos, nes mūsų Vytautas panašia technika yra dirbęs Švedijoje, tad kompiuterinį valdymą, darbą su kameromis jis greitai perprato ir iškart kibo į darbus rajone. Jau pjauta visose seniūnijose, išskyrus Kretingalę. Mus pasiekia patys geriausi atsiliepimai“, – teigė R. Martinkus. Anot jo, frontalinis krautuvas, pritaikant skirtingus priedus, yra daugiafunkcis. Jį galima naudoti ir konteineriams krauti, ir greiderį išeina prikabinti, ir skaldai pakloti, ir medeliams pasodinti, ir sniegui stumdyti.

Agnė ADOMAITĖ

Taip pat skaitykite:

Neįgaliųjų integracija: siekis – kuo daugiau paslaugų
A. Balnionienė: rajono verslininkams – pagalba žengiant į elektroninę erdvę
Skelbiamas konkursas UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms
Darželių stygius atveria kelią investuotojams
Mokyklos reorganizavimas nuliūdino judrėniškius
Testai imami nušiurusioje palapinėje
Klestintys Agluonėnai – savojo krašto puoselėtojai
„Pigu.lt“ parduotuvė – Klaipėdos „Molo“ prekybos centre
Dainos vakaras Lapiuose išsilies į festivalį
Ori senatvė „Senjorų dvare“ ne visiems pasiekiama

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Urmu!

Svieto pabaiga. Taip sakydavo ir…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook