Patarimai bijantiems skristi lėktuvu

Patarimai bijantiems skristi lėktuvu

Kelionės lėktuvais šiais laikais yra daugelio žmonių keliavimo priemonė, kuri padeda per trumpą laiką pasiekti net ir labai tolimas šalis. Jeigu anksčiau skrydžiai į Tuluzą trukdavo pusę dienos ir ilgiau, tai šiuo metu pasiekti šį Prancūzijos miestą galima vos per porą valandų, tad nuostabu, kokios plačios galimybės atsivėrė visiems, kurie nori keliauti.

Tiesa, kol vieni skraido ir džiaugiasi, tuo tarpu kiti šiol vis dar bijo skristi. Ir nors baimės dažniausiai yra nepagrįstos – širdžiai juk neįsakysi. Štai todėl mes nurodysime kelis patarimus, kurie padės skrydį padaryti kur kas paprastesniu ir lengviau ištveriamu.

Pirmiausia siūlome susigalvoti kokios nors veiklos, kuria galėsite užsiimti lėktuve. Svarbiausia yra susikoncentruoti ties tam tikrais dalykais. Puikiai tiks knyga, tuo tarpu kiti – rašo arba mezga. Kuo daugiau veiklos turėsite – tuo greičiau praeis laikas.

Tiesa, taip pat nebloga veikla gali būti miegas. Tačiau tokiu atveju reikia iš anksto pasiruošti. Tam puikiai tinka migdomieji, gera pagalvė bei nemiegojimas parą prieš tai. Esame tikri, kad tik užmerksite akis ir jas iškart atmerkus jau būsite Prancūzijoje.

Taip pat visada skrydžio metu galima išgerti raminamųjų. Tačiau geriausia nebandyti tų, kurių dar iki šiol neteko vartoti, kadangi negalite būti tikras, kaip Jūsų organizmas sureaguos. Taip pat venkite alkoholio kaip raminančios priemonės. Kai kuriems atrodo, kad jis padės atsipalaiduoti. Deja, praktika tokia, kad dažniausiai juntamas dar didesnis diskomfortas ir dar daugiau nerimo.

Kai kuriems skristi ramiau padeda žinojimas, kad bet kokie nesklandumai lėktuve yra labai reti. Tuo įsitikinti galite paprasčiausiai plačiau pasidomėję statistika, kuri yra viešai prieinama. Skaitykite, žiūrėkite, kaip retai atsitinka nelaimės ore. Galbūt tai Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Kai kuriems žmonėms labai padeda kalbėjimas. Jeigu skrendate su savo žmogumi – paprašykite, kad skrydžio metu jis su Jumis palaikytų pokalbį. Tuo tarpu jeigu skrendate vienas – pirmiausia įsitikinkite, kad greta Jūsų esantis asmuo tikrai nori bendrauti. Jeigu taip – bandykite skrydžio baimę pamiršti kalbėdami.

GB Nr. 048975


Taip pat skaitykite:

Taryba nuotoliu įveikė 40 klausimų darbotvarkę
Investicijos atsipirko gerais rezultatais
Mokymai socialiniams darbuotojams – svarbus žingsnis išvengti antrosios bangos
Išsėtinė sklerozė – klastinga, bet kontoliuojama
Sodininkų bendrijų problemos neužgožia noro jose kurtis
Padėka išsiliejo dainomis nuo „Bastilijos“ stogo
Lapiškiai atkurs pavogtą skulptūrėlę
Tilvikiškių pasididžiavimas – Beržų slėnis
Šypsenų dėžutėse – Rotary klubo dovanos vaikams
„Jaunimo linijos“ savanoriai:  „Pokalbiai apie sunkumus gali gydyti“
„Kiekviena proga groti yra proga mokytis“, – įsitikinęs jaunasis muzikas
Krištolinio balso savininkas iš Gargždų – televizijos projekto superfinale

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Skaudu, bet reikalinga

Skleidžiamos dezinformacijos tikslas – įbauginti…

Plačiau »

Agnė ADOMAITĖ

Bendraukite su mumis Facebook