Patarimai bijantiems skristi lėktuvu

Patarimai bijantiems skristi lėktuvu

Kelionės lėktuvais šiais laikais yra daugelio žmonių keliavimo priemonė, kuri padeda per trumpą laiką pasiekti net ir labai tolimas šalis. Jeigu anksčiau skrydžiai į Tuluzą trukdavo pusę dienos ir ilgiau, tai šiuo metu pasiekti šį Prancūzijos miestą galima vos per porą valandų, tad nuostabu, kokios plačios galimybės atsivėrė visiems, kurie nori keliauti.

Tiesa, kol vieni skraido ir džiaugiasi, tuo tarpu kiti šiol vis dar bijo skristi. Ir nors baimės dažniausiai yra nepagrįstos – širdžiai juk neįsakysi. Štai todėl mes nurodysime kelis patarimus, kurie padės skrydį padaryti kur kas paprastesniu ir lengviau ištveriamu.

Pirmiausia siūlome susigalvoti kokios nors veiklos, kuria galėsite užsiimti lėktuve. Svarbiausia yra susikoncentruoti ties tam tikrais dalykais. Puikiai tiks knyga, tuo tarpu kiti – rašo arba mezga. Kuo daugiau veiklos turėsite – tuo greičiau praeis laikas.

Tiesa, taip pat nebloga veikla gali būti miegas. Tačiau tokiu atveju reikia iš anksto pasiruošti. Tam puikiai tinka migdomieji, gera pagalvė bei nemiegojimas parą prieš tai. Esame tikri, kad tik užmerksite akis ir jas iškart atmerkus jau būsite Prancūzijoje.

Taip pat visada skrydžio metu galima išgerti raminamųjų. Tačiau geriausia nebandyti tų, kurių dar iki šiol neteko vartoti, kadangi negalite būti tikras, kaip Jūsų organizmas sureaguos. Taip pat venkite alkoholio kaip raminančios priemonės. Kai kuriems atrodo, kad jis padės atsipalaiduoti. Deja, praktika tokia, kad dažniausiai juntamas dar didesnis diskomfortas ir dar daugiau nerimo.

Kai kuriems skristi ramiau padeda žinojimas, kad bet kokie nesklandumai lėktuve yra labai reti. Tuo įsitikinti galite paprasčiausiai plačiau pasidomėję statistika, kuri yra viešai prieinama. Skaitykite, žiūrėkite, kaip retai atsitinka nelaimės ore. Galbūt tai Jums suteiks daugiau pasitikėjimo savimi.

Kai kuriems žmonėms labai padeda kalbėjimas. Jeigu skrendate su savo žmogumi – paprašykite, kad skrydžio metu jis su Jumis palaikytų pokalbį. Tuo tarpu jeigu skrendate vienas – pirmiausia įsitikinkite, kad greta Jūsų esantis asmuo tikrai nori bendrauti. Jeigu taip – bandykite skrydžio baimę pamiršti kalbėdami.

GB Nr. 048975


Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Proga kantrybei

Nuo rinkimų iki rinkimų esame kupini nusivylimų: rinkome, rinkome, gi vėl ne tą Prezidentą, Seimo narį ar merą išrinkome! Užstalėje…

Plačiau »

Vilija BUTKUVIENĖ

Bendraukite su mumis Facebook

Savaitės klausimas

Ar pildote sau duotus pažadus?