Sporto renginiai, kurių netekome dėl pandemijos

Pasaulyje kilusi pandemija gerokai sumaišė kortas įvairiuose sektoriuose. Be jokios abejonės, ne išimtis ir sportas. Šiame straipsnyje pakalbėsime apie tai, ko sporto pasaulis neteko šią vasarą.

Didžiausias nuostolis – perkeltos olimpinės žaidynės

Olimpiada turėjo startuoti šių metų liepos mėnesį ir tapti atsistatančio pasaulio simboliu. Visgi nutiko kitaip. Pirmą kartą istorijoje olimpinės žaidynės buvo atidėtos metams, o dabar kalbama, kad, deja, jas gali tekti ir visai atšaukti. Juk sportas – tai ne azartiniai žaidimai, jo internetu nepažaisi, todėl išliekant rizikai jis tiesiog neįmanomas.

Olimpinės žaidynės Tokijuje atidėtos po to, kai tokių šalių kaip Australija ir Kanada valdžia aiškiai pasakė, jog savo sportininkų į žaidynes paprasčiausiai nesiųs. Dėl šio atidėjimo olimpinių žaidynių rengėjai jau dabar patyrė milijardinius nuostolius, o jeigu jos taip ir neįvyktų kitąmet, tai turbūt būtų brangiausias kada nors planuotas, tačiau taip ir neįvykęs renginys sporto istorijoje.

Atidėtas Europos futbolo čempionatas

Futbolo fanai itin laukė birželį turėjusio vykti Europos futbolo čempionato, tačiau jo taip pat teks luktelti mažiausiai vienus metus. Kai virusas pasirodė Europoje, buvo masiškai stabdomos vietinės pirmenybės. Nusprendus jas pratęsti vasarą, vienintelė likusi išeitis buvo atidėti Europos futbolo pirmenybes.

Ši situacija išties dviprasmiška – viena vertus, kai ko netekome, tačiau kartu tai leido „išgelbėti“ daugybę vietinių pirmenybių.

Priešingai nei olimpinės žaidynės, futbolo čempionatas kitą vasarą įvyks beveik garantuotai. Tiesa, ar mačus tribūnuose galės žiūrėti daugybė žiūrovų, išlieka neaišku.

Dužę „Žalgirio“ šansai Eurolygoje

Lietuviams labai skaudu ir tai, jog nebuvo užbaigtas Eurolygos sezonas. Dar Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas Kauno „Žalgiris“ tragiškai pradėjo sezoną, tačiau vėliau įsivažiavo ir buvo ant atkrintamųjų varžybų slenksčio.

Eurolygos vadovai ilgą laiką teigė, jog ne tik įvyks atkrintamųjų kovos, tačiau bus užbaigtas ir reguliarusis sezonas. Tačiau galiausiai jiems teko nuleisti rankas ir pripažinti, jog šiuo metu Europoje užbaigti tarptautinį krepšinio sezoną paprasčiausiai nėra jokių galimybių.

Labiausiai nukentėjo tenisas

Jeigu bendrai pažvelgtume į labiausiai nukentėjusią sporto šaką, vienareikšmiškai reikėtų išskirti tenisą. Šis milijonus aistruolių visame pasaulyje žavintis sportas beveik nevyksta nuo kovo mėnesio. Vis planuojamas ATP ir WTA turnyrų sugrįžimas, bet bent jau kol kas tam nelemta išsipildyti.

Liepos mėnesį turėjęs vykti prestižinis Vimbldono turnyras buvo atidėtas pirmą kartą nuo Antrojo pasaulinio karo. Dar du didžiojo kirčio turnyrai – atvirieji Jungtinių Valstijų ir Prancūzijos čempionatai planuojami rudenį, bet ar jie tikrai įvyks, labai didelis klaustukas.

Sėkmės istorija – NBA

Galima pasidžiaugti tik tuo, kad kai kurios organizacijos rado būdų užbaigti sezoną. Vienas sėkmingiausių pavyzdžių – Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA).

Pastarosios kovos šiuo metu vyksta Orlande ir sulaukia tikrai labai didelio susidomėjimo. Ten varžosi ir du lietuviai – Memfio „Grizzlies“ marškinėlius vilki Jonas Valančiūnas, tuo tarpu Indianos „Pacers“ garbę gina Domantas Sabonis.

GB Nr. 051014


Taip pat skaitykite:

Neįgaliųjų integracija: siekis – kuo daugiau paslaugų
A. Balnionienė: rajono verslininkams – pagalba žengiant į elektroninę erdvę
Skelbiamas konkursas UAB „Klaipėdos rajono energija“ direktoriaus pareigoms
Darželių stygius atveria kelią investuotojams
Mokyklos reorganizavimas nuliūdino judrėniškius
Testai imami nušiurusioje palapinėje
Klestintys Agluonėnai – savojo krašto puoselėtojai
„Pigu.lt“ parduotuvė – Klaipėdos „Molo“ prekybos centre
Dainos vakaras Lapiuose išsilies į festivalį
Ori senatvė „Senjorų dvare“ ne visiems pasiekiama

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Urmu!

Svieto pabaiga. Taip sakydavo ir…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook