Tūba pasitarnavo mokyklos iškabai

Karantino metu Gargždų muzikos mokykla dėmesį patraukė nauja ir originalia iškaba. Pasivaikščiojant po miestą verta stabtelėti ir pasigrožėti: po skaidriu gaubtu užrašą puošia tūbos instrumentas.

„Sumanymas iškaboje panaudoti kokį nors muzikos instrumentą brendo seniai, ypač mintis sustiprėjo, kai savo veikloje nebenaudojome tūbos. Tai – gražus, tviskantis ir didelis pučiamasis instrumentas. Pagalvojau, kad jis dar galėtų pasitarnauti kitu aspektu: skelbti apie muzikos mokyklą. Savo pirminę idėją aptariau su dailininke Rita Batečko, vėliau sumanymą derinau su rajono Savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriumi. Džiugu, kad sumanymą padėjo įgyvendinti vyr. architektas Gytis Kasperavičius, minėto skyriaus patarėja Alina Grigaitytė-Dromantienė, beje, buvusi mūsų mokinė“, – „Bangai“ pasakojo Gargždų muzikos mokyklos direktorė Danutė Ruškytė ir pridūrė, jog naujos permatomo stiklo iškabos pakabintos ir mokyklos Veiviržėnų bei Priekulės skyriuose.

Berta SKALVAITĖ

A. VALAIČIO nuotr.


Taip pat skaitykite:

Tėvams – lengvesnė našta, įstaigoms – lėšų stygius
Skelbiamas konkursas Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus pareigoms
Užgavėnių kaukės – ant statybvietės tvoros
Venckiškiams atsilygina paukšteliai
Prie Gargždų karjerų – tarptautinė futbolininkų stovyklavietė
Veiklus klaipėdietis: gerovė ne tik sau, bet ir kitiems
Maudymosi kostiumėlių tendencijos 2021-aisiais

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip mes šventėme

Prabėgusioji savaitė įkyrėjusį karantino…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook