3 patarimai, kaip išsirinkti kokybišką sofą-lovą

Šiandien kiekviename (arba beveik kiekviename) kambaryje yra sofa. Nesvarbu, ar tai gyvenamoji, ar darbo erdvė, butas ar biuras, šis baldas paprastai būna visada. Kitas klausimas – kaip išsirinkti gerą sofą iš labai plataus baldų parduotuvių asortimento?

3 patarimai, kaip išsirinkti kokybišką sofą-lovą

1. Atsižvelkite į produkto kokybę

Nepamirškite, kad laikai, kai geriausi baldai buvo laikomi itališkais, jau seniai praėjo. Šiandien sofas reikėtų vertinti ne tik pagal jų „monumentalumą“, bet ir pagal karkasą, apmušalus ir net užpildą. Skirtingos įmonės gamyboje naudoja skirtingas medžiagas, o tai vienaip ar kitaip atsispindi produktų kainoje.

2. Pasirinkite jūsų interjerą atitinkantį dizainą

Tai, žinoma, priklauso nuo jūsų pageidavimų. Tačiau skoningas žmogus žino, kad visos interjero dalys turi derėti tarpusavyje. Ne išimtis ir sofa. Kalbant apie dizainą, galima pateikti šiuos patarimus:

  • Universaliausiais modeliais laikomos sofos-lovos su mediniu rėmu. Klasikinio stiliaus apmušalai puikiai dera prie beveik bet kokio interjero.
  • Iš šiuolaikinių variantų verta atkreipti dėmesį į aukštųjų technologijų stiliaus sofas. Tačiau vėlgi, atsižvelkite į kambario aplinką: ne visada madingi baldai dera su bendru biuro ar buto stiliumi.

3. Išsimatuokite, kokio dydžio sofa-lova pasirinktame kambaryje tiks geriausiai

Prieš rinkdamiesi sofą, gerai apgalvokite, kur jos norite. Atlikite visus reikiamus skaičiavimus, apskaičiuokite reikiamą ilgį ir plotį. Jei baldus pirksite ar užsakysite jų neapgalvoję, jie gali užimti per daug vietos ir nederėti pasirinktame kambaryje.

Gera sofa turi pasižymėti šiomis savybėmis:

  • Patvarumas. Sofos karkasas turi būti pagamintas iš gerai išdžiovinto, patikimo ir meistriškai sumontuoto medžio. Tai garantuoja ilgą gaminio tarnavimo laiką, jis ilgai išlaikys savo išvaizdą. Tikrai geros kokybės sofos po kelerių metų nepradeda girgždėti, nesideformuoja ir nesugenda.
  • Patogumas. Rinkdamiesi gerą sofą nuspręskite, kokia jos paskirtis. Ko norite? Naudoti sofą kaip lovą ar vietą atsipalaiduoti priešais televizorių? Kiekvienu iš šių atvejų taikomi skirtingi modeliai.
  • Lengvas naudojimas. Kai kuriose sofose yra stalčiai, kitos išskleidžiamos išilgai, trečios – skersai. Pirkdami būtinai išbandykite mechanizmą. Jis neturėtų girgždėti ar strigti.
  • Funkcionalumas. Renkantis gerą sofą labai svarbu atkreipti dėmesį į papildomas galimybes: nuimamus porankius, įmontuotą barą, sofos pagalvėles. Visa tai turi įtakos gaminio kainai, tačiau suteikia daugiau komforto.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių