4 klausimai, kurie padės rasti Jums tinkamą droną

Paskutiniu metu dronai yra labai ant bangos. Ir profesionalūs, kurie naudojami karyboje, ir mėgėjiški, kurie suteikia galimybę smagiai praleisti laiką. Plati jų pasiūla – visada džiugina. Tai leidžia kiekvienam rasti tokį droną, kuris geriausiai atitinka jo poreikius. Nuo paprastesnių, kurie kainuoja pigiau, tačiau puikiai atlieka bazines funkcijas, iki labai įmantrių, kurie naudojami profesionalioje fotografijoje, žvejyboje ir t.t.

Apskritai rinkoje siūlomi kokybiški dronai yra labai įvairūs, tad juos rinktis patogiausia su specialistais. Juk kuo daugiau techninių parametrų bus įvertinta – tuo didesnė tikimybė, kad bus atrastas tinkamiausias.

Greitesnėms paieškoms straipsnyje pateiksime 3 dažniausiai klientų užduodamus klausimus ir išsamius atsakymus, kurie turėtų padėti jums kiek pagreitinti paieškas.

Ar turite patirties dronų valdyme?

Priklausomai nuo Jūsų turimos patirties dronų valdyme – reikia ieškoti ir atitinkamo orlaivio, kurio galimybės irgi yra gana plačios. Žinoma, kad kuo daugiau patirties yra turima – tuo dažniausiai norisi inovatyvesnės įrangos, kuri  leidžia ne tik pakilti aukštai, tačiau ir sklisti vieno pakrovimo metu – ilgai.

Labai dažnai asmenys, kuriems iki šiol niekada neteko valdyti drono, galvoja, kad viskas labai paprasta, mano, kad drono valdymas yra kaip žaislinės mašinėlės, kuri reguliuojama radijo bangomis. Deja, dažniausiai pats pirmas kartas gali išgąsdinti. Viskas kur kas sudėtingiau. Jeigu neturite patirties – visada labiau verta pradėti nuo paprastesnių modelių. Galiausiai – tikrai išmoksite, bet žingsnis po žingsnio – patogiau ir atgraso nuo hobio metimo, kol dar gerai jo nepažįstate.

Ar dronas bus dažnai naudojamas?

Kai kurie perka labai brangius dronus, kurie turi profesionalias kameras, gerą bateriją, tad vieno skrydžio metu išbūna ore net iki valandos. Tačiau kam? Dažniausiai tokie dronai yra naudojami specialistų, kurie uždirba iš šio mini lėktuvėlio. Kitais atvejais, kai dronas yra perkamas savo malonumui, užteks kur kas paprastesnio modelio, kuris tuo pačiu yra ir pigesnis.

Užduokite sau klausimą – kaip dažnai planuojate skraidyti. Atsakymas dažniausiai apibrėžia – kokio drono jums reikia ir kiek geriausia į jį yra investuoti.

Ar reikalingas GPS?

Gana svarbi drono funkcija yra GPS. Tačiau nebūtina. Taigi, galima rasti dronų, kurie yra be jos. Visgi, GPS dažniausiai yra tik branginiuose dronų modeliuose, tad reikia įvertinti – kaip jums tai yra svarbu.

GPS padeda labai tiksliai identifikuoti drono koordinates. Kai kuriais atvejais ši funkcija labai reikalinga, pavyzdžiui, kai yra filmuojami arba fotografuojami kokie nors tikslūs objektai. Kad ir nekilnojamas turtas. Taip pat šio tipo dronai turi grįžimo namo funkcija. Vėlgi, jie kelia drono kainą, tačiau suteikia daugiau saugumo.

Ar reikalinga kamera?

Ir bene svarbiausia – rasti tokį droną, kurio kamera atitinka Jūsų poreikius. Galima rasti dronus ir be kameros. Tuomet ji perkama papildomai, gali būti integruojama su tam tikro modelio dronais. O kamerų gausa šiuo metu yra labai plati. Nuo paprastesnių, standartinių, iki PRO, kurių galimybės labai plačios. Suprantama, kad kuo daugiau kokybės norisi – tuo ir kaina auga labiau. Ar verta investuoti? Priklauso nuo to – kam dronas bus naudojamas ir kaip dažnai. O tai jau sau turbūt atsakėte.

Jeigu mažai žinote apie dronus –prieš perkant siūlome užsirašyti  į dronų mokyklas. Jose gausite svarbiausią informaciją tiek apie drono pasirinkimą, tiek apie valdymą, priežiūrą… Kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau išnaudoti drono galimybes. O jos tikrai plačios.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių