„Amber-Arlangos“ tinklininkai pirmosiose Baltijos lygos ketvirtfinalio rungtynėse nugalėjo čempionus

Šventinę Vasario 16-ąją Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai paminėjo gražia pergale „Credit24“ Baltijos vyrų tinklinio lygos ketvirtfinalyje.


Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse namuose „Amber-Arlanga“ 3-0 (25:22, 25:16, 25:21) nugalėjo čempionės titulą ginančią Talino „Selver“ (Estija) ekipą ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.
Nors prieš savaitę Estijoje tai pačiai „Selver“ ekipai Gargždų klubas nusileido 0-3, šįkart savo žiūrovų palaikomi šeimininkai demonstravo solidų žaidimą visų trijų setų metu. Tiesa, pirmajame sete varžovai buvo išsiveržę į priekį 21:18, tačiau tuomet „Amber-Arlanga“ laimėjo įspūdingą atkarpą 7:1 bei su šypsenomis baigė pirmą setą. Tiek antrajame, tiek trečiajame setuose Gargždų klubas kontroliavo padėtį ir nepaliko varžovams didesnių vilčių. Reguliariajame sezone „Amber-Arlanga“ buvo penkta, o „Selver“ – ketvirta. Nugalėtojams 14 taškų pelnė Daumantas Katinas, 12 – Artūras Vincėlovičius, po 8 – Andrejus Čmirovas ir Viktoras Ščekaliukas. Estijos komandoje rezultatyviausiai žaidė Oliveris Oravas (12 tšk.).
„Žinoma, tikėjomės pergalės. Praėjusio savaitgalio rungtynės parodė, kad tikrai galime su jais žaisti. Tuomet nesužaidėme tik setų pabaigų, o visa kova buvo lygi. Šiandien buvome dar labiau užsivedę ir motyvuoti. Bet tai dar tik pusė darbo“, – sakė „Amber-Arlangos“ žaidėjas Arturas Sitnikas. Tai buvo paskutinės Gargždų klubo rungtynės namuose.
„Papildomą motyvacijos užtaisą suteikė ir himnas, nes šiandien – Vasario 16-oji. Šiandien Lietuvos diena, todėl Lietuva turi laimėti. Šiandien pasidžiaugėme, o rytoj jau kibsime į darbus. Visas svarbiausias darbas lauks savaitgalį“, – pabrėžė A. Sitnikas.
Rungtynių įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=mssb1i-a6xI
Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Taline. Jei prireiks trečiojo mačo, jis sekmadienį taip pat vyks Estijoje.


Lietuvos tinklinio federacijos informacija
Mato BARANAUSKO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių