Atėjo metas balsuoti už geriausias gyventojų idėjas!

Lapkritį buvo vertinamos Klaipėdos rajonui pateiktos idėjos, kurias šiemet galėjo teikti visi Lietuvos gyventojai. Jų sulaukta net 41-os, o po vertinimo, ar jos atitinka numatytus kriterijus, liko 28. Dabar atėjo metas būtent Klaipėdos rajono gyventojams išrinkti geriausias idėjas, kurias Savivaldybė įgyvendins per vienerius ar dvejus metus, priklausomai nuo projekto dydžio. Tam skirta net 300 tūkst. eurų – didžiausia suma Lietuvoje.

Atrankos etapą praėjo ir balsavimui pateikta net 16 didžiųjų projektų, kurių vertė iki 100 tūkst. eurų, bei 12 mažųjų – iki 30 tūkst. eurų.

Pasirinkimas išties įvairus: nuo parkų ir viešųjų erdvių tvarkymo iki riedlenčių, riedučių, BMX parkų įrengimo, nuo sporto ir laisvalaikio infrastruktūros iki skulptūrų ir panašiai.

Šiemet balsavimas vyks tik elektroniniu būdu, prisijungiant per el. bankininkystę, iki gruodžio 14 dienos. Kiekvienas Klaipėdos rajono gyventojas nuo 16 metų gali balsuoti vieną kartą ir atiduoti balsą už 3 projektus.

Balsavimas vyksta https://apklausa.klaipedos-r.lt/

Taip pat balsuoti jums padės ir bibliotekų bei seniūnijų darbuotojai. Susipažinti su gyventojų idėjomis galite šiame projektų žemėlapyje: https://www.arcgis.com/apps/Shortlist/index.html?appid=ebf334e63cd24166a883a427b53c2645

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių