Atrask sportišką Klaipėdos rajoną!

Aktyvų laisvalaikį mėgstantiems gyventojams nuo šiol bus daug paprasčiau rasti vietas, kur galima žaisti, mankštintis ar sportuoti lauke. Internetinėje svetainėje https://kiemobroliai.lt/ sukurtas virtualus fizinio aktyvumo žemėlapis Lietuvai, kuris nuo šiol papildytas ir nemokamomis aktyvaus laisvalaikio aikštelėmis Klaipėdos rajone.

„Toks žemėlapis – naujiena Klaipėdos rajono gyventojams, nes jie pirmą kartą vietas, kuriose gali sportuoti ir aktyviai leisti laiką, galės rasti vienoje vietoje. Žemėlapiu patogu naudotis – tereikia pasirinkti norimą sporto šaką ar fizinę veiklą, ir programa pati parodo visas galimas vietas pagal pasirinktą sritį“, – sako mero pavaduotoja Audronė Balnionienė.

Žemėlapis suformuotas pagal šias kategorijas: futbolo aikštelės, krepšinio aikštelės, lauko treniruokliai, skersiniai, vaikų žaidimo aikštelės ir įvairios.

Kiekviena žemėlapyje pažymėta vieta iliustruota nuotrauka ir žaismingu aikštelės aprašymu. Taip pat nurodytos tikslios objekto koordinatės bei aktyvus mygtukas, nukreipiantis tiesiai į navigaciją gūglo žemėlapiuose.

Bendradarbiaujant su Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centru, virtualiame žemėlapyje pažymėta net 250 nemokamų sporto ir vaikų žaidimo aikštelių Klaipėdos rajone.

„Dažnas gyventojas galbūt ne visas sporto aikšteles žino ir savo seniūnijoje, tad apsilankymas jose pasinaudojus žemėlapiu gali tapti pažintine edukacija. Kviečiame visus sportuoti, mankštintis ir atrasti dar vieną – sportiškąjį Klaipėdos rajono veidą“, – kviečia A. Balnionienė.

Vien šiemet vaikų žaidimų, sporto aikštelių, lauko ir vidaus treniruoklių įrengimui ir priežiūrai iš Savivaldybės biudžeto skirta 200 tūkstančių eurų.

Buvo tvarkomos, atnaujinamos, įrengtos dvi naujos vaikų žaidimų aikštelės. Atidaryta ir universali sporto aikštelė, pastatyti nauji lauko treniruokliai.

Rūpinantis gyventojų fizinio aktyvumo skatinimu, Savivaldybė lėšų esamų aikštelių atnaujinimui ir naujų įrengimui skiria kiekvienais metais, tad darbai bus tęsiami ir kitąmet.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių