Autokrosas grįžta į Gargždus rugpjūčio 27 d.

Automobilių sporto klubas „Žaibas“ nuo 2002-ųjų metų (įsikūrimo pradžios) organizuoja autokroso varžybas, treniruotes ir įvairiausius autosporto renginius. Klaipėdos rajono ASK „Žaibas“ vardas jau žinomas aukščiausio lygio automobilių sporte. Visi esantys klubo nariai yra šios sporto šakos fanatikai ir meistrai, kurių daugumą sudaro nariai iš Gargždų, Dovilų ir kitų miestų bei rajonų.


Kiekvienos varžybos autosporto fanatikams tampa nuotykiu, kurį lydi jaudulys ir adrenalinas. Sportininkai neslepia esantys priklausomi nuo šio sporto.
Gargžduose įmanoma suorganizuoti aukščiausio lygio autokroso varžybas, tačiau šiais metais pasirinkome suorganizuoti žemesnės lygos varžybas, kurios pritraukia daugiau dalyvių, taip įvyksta įdomesnės ir labiau įtampą keliančios kovos.
Gargždų autokroso trasa pertvarkoma iš pagrindų: atnaujinamos posūkių dangos, iš betono plokščių sumontuoti ir atnaujinti papildomi saugos elementai, pridėta papildoma eilė padangų, kai kurie trasos vingiai pakoreguoti, taip pat naujai įrengta visureigių trasa, tvarkoma aplinka. Į trasą investuotos didelės klubo ir partnerių lėšos. Pagal galimybes darome viską, dėl sportininkų ir žiūrovų saugumo.
Šiais metais klubas organizavo treniruotes autokroso trasoje. Galėjo atvykti visi norintys išmėginti techniką, pasitikrinti vairavimo įgūdžius ar smagiai praleisti laiką su šeima ir draugais. Klubui tai buvo maža repeticija ir pasiruošimas varžyboms „Žemaitijos-Gargždų taurės varžybų IV etapas“, kurios vyks rugpjūčio 27 dieną. Kviečiame visus dalyvius ir žiūrovus apsilankyti šiame autosporto renginyje.
Prieš renginį bus vykdoma loterija, kurioje galėsite laimėti bilietus ir pavežiojimą Gargždų kroso trasoje, todėl sekite naujienas mūsų feisbuko paskyroje „Automobilių sporto klubas „Žaibas“.
2022 m. klubo veikloje dalyvauja daug stiprių sportininkų: Mindaugas ir Kęstutis Skiezgilai (broliai), Linas Petrauskas, Egidijus Stuopelis, Liutauras Mockus, Mindaugas Jaudžemis, Gintaras Jurgulis, Romas Kiaulakys, Giedrius Gelžinis, Kleopas Krakys. Klubo veiklos ir renginių organizavimui daug laiko skiria: Pavelas Ivanovas, Leonidas Ivanovas, Jonas Jurevičius, Gintaras Jurgulis, Romaldas Kontrimas, Erikas Kubilius, Vytautas Maksimovas, Antanas Jenkus, Gvidas Bočkus ir kiti.
ASK „Žaibas“ turi didelę metų patirtį ir puikius partnerius, padedančius reklamos gamyboje – „Dėmesio srautas“; priešgaisrinės saugos, darbų saugos srityje – „Saugana“, „Tutus Ignis“; sportinių automobilių paruošimas – „ESMT Motorsport“; „Gargždų geležinkelis“ krovos ir pervežimo paslaugoms; „Gargždų komunalinės paslaugos“, „Klaipėdos rajono energija“ ir „Vakarų švara“ trasos grunto priežiūrai; „Gargždų švara“ – aplinkos tvarkymo ir šiukšlių išgabenimui ir kt.
Klubo komanda nuoširdžiai dėkoja Klaipėdos rajono savivaldybei, rajono merui Broniui Markauskui, Gargždų kultūros centrui, savanoriams ir visiems, kurie padeda ruoštis varžyboms.
Iki susitikimo rugpjūčio 27 d. Gargždų autokroso trasoje.


Klaipėdos rajono automobilių
sporto klubas „Žaibas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių