„Avion Express“ siūlo karjerą aviacijoje, kviečia ir neturinčius patirties

„Avia Solutions Group“ dukterinė įmonė „Avion Express“, lyderiaujanti siauro korpuso orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (angl. aircraft, crew, maintenance, insurance – ACMI) nuomos bei užsakomųjų skrydžių paslaugų teikėja plečiasi ir prie komandos prisijungti kviečia orlaivių įgulos narius. Visi besidomintys karjeros padangėse galimybėmis kviečiami dalyvauti atvirų durų dienose, kurios vyks gegužės 21 dieną Klaipėdoje ir gegužės 22 dieną Kaune.

Ieško naujų įgulos narių

Anot Lauros Macutkevič, „Avion Express“ Personalo skyriaus vadovės, šiuo metu užsakomųjų skrydžių avialinijos vykdo aktyvią plėtrą ir tikisi, jog greitu metu prie įgulos narių prisijungs naujokų. „Ieškome atsakingų, žingeidžių vaikinų ir merginų, norinčių tapti dinamiškos industrijos dalimi. Tai puiki galimybė tiems, kurie dar tik svajoja apie karjerą aviacijoje, mat norint tapti orlaivio įgulos nariu, jokia ankstesnė patirtis nėra būtina. Visko, ką reikia žinoti norint puikiai atlikti palydovo pareigas, išmokysime.“

Griežti išvaizdos reikalavimai – mitas

Laura mano, kad kiekvienas, turintis pakankamai užsidegimo gali tapti orlaivių įgulos nariu. „Svarbiausia noras mokytis, komunikabilumas, puikūs socialiniai įgūdžiai. Pačios darbo specifikos greitai išmokstama.“

Jai pritaria ir Jovita Jasinskaitė, „Avion Express“ skrydžių palydovė, ir priduria, jog net ir plačiai paplitę įsitikinimai apie išvaizdos reikalavimus orlaivių palydovams tėra mitai. „Dauguma oro linijų nori tikrų žmonių, o ne supermodelių. Žinoma, yra reikalavimai plaukų ilgiui ir spalvai, matomoms tatuiruotėms, auskarams ir t.t. Įsidarbinus, reikia laikytis priežiūros vadovo, tačiau tai nereikalauja itin daug pastangų. Tiek merginos, tiek vaikinai dirbdami šį darbą turi tiesiog atrodyti tvarkingai“, – aiškina Jovita.

Besidominčius kviečia su galimybėmis susipažinti iš arčiau

Laura Macutkevič teigia, kad tiek pati aviacija, tiek jos siūlomos karjeros galimybės yra išties patrauklios, todėl susipažinti su industrija ir joje jau dirbančiais žmonėmis verta kiekvienam, svajojančiam apie karjerą virš debesų. „Norėdami paskatinti potencialius kolegas apsvarstyti orlaivio įgulos nario poziciją, rengiame atvirų durų dienas, kurių metu „Avion Express“ skrydžių įgulų nariai dalinsis savo patirtimi, darbo istorijomis, atsakys į dalyviams kilusius klausimus.“

Atvirų durų dienos vyks gegužės 21 d. Klaipėdoje ir 22 d. Kaune.

Registracija: https://bit.ly/3wjWnKz

Apie Avion Express

„Avion Express“ yra lyderiaujanti siauro korpuso orlaivių, įgulos, techninės priežiūros ir draudimo (angl. aircraft, crew, maintenance, insurance – ACMI) nuomos bei užsakomųjų skrydžių paslaugų teikėja, veiklą vykdanti Airbus A320 tipo orlaiviais. Jau daugiau nei 17 metų įmonė aktyviai veikia Europoje, kur turi platų patikimų partnerių ratą, Afrikoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno šalyse, Pietų Amerikoje.

„Avion Express“ priklauso pasaulinio lygio aviacijos įmonių grupei „Avia Solutions Group“, valdančiai beveik 100 biurų ir gamybos stočių visame pasaulyje. Grupė vienija daugiau nei 7 000 aukštos kvalifikacijos aviacijos specialistų, aptarnaujančių virš 2000 klientų Europoje, Azijoje, Šiaurės Amerikoje, Australijoje ir visame pasaulyje.

Stiprindama savo pozicijas rinkoje, 2019 metais „Avion Express“ įkūrė dukterinę įmonę „Avion Express Malta“, kuri veiklą vykdo Airbus A320 tipo orlaiviais iš savo bazės Maltoje.

„Avion Express“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių