Baidarės Aukštaitijos upėmis – puiki pramoga ir smagiai praleistas laikas

Aukštaitijoje gausu labai gražių upių plaukimui baidarėmis, tad nieko keisto, kad kasmet vis daugiau žmonių išbando šią vandens pramogą. Jei nežinai kur plaukti, gali padėti baidarių šeimininkas. Pravartu susisiekti su jais, kad padėtų pasirinkti tinkamą maršrutą ir patartų, kaip susiplanuoti šią smagią pramogą.

Aukštaitija išsiskiria nuostabia gamta ir maršrutais

Šiuo metu baidarėmis galima plaukioti kiekviename Lietuvos regione, tačiau Aukštaitija išsiskiria nuostabia gamta ir maršrutais. Aukštaitijos upės puikiai tinka plaukimui baidarėmis. Čia galite rasti skirtingus maršrutus ir pasirinkti skirtingus maršruto ilgius. Pagalvokite, kur norite plaukti ir kiek laiko norite plaukti. Svarbu žinoti, kad galite plaukti įvairiais maršrutais ir juos turite pasirinkti pagal tai, kas jais plauks. Pavyzdžiui, vyresni suaugusieji ir šeimos su mažais vaikais turi rinktis paprastesnius, trumpesnius maršrutus. Jei plaukia gero fizinio pasirengimo žmonės ir nori didžiausio įspūdžio, jie gali rinktis upes su srauniomis srovėmis ir nebijoti kliūčių. Taip pat jie tiks ilgiems plaukimo maršrutams, pavyzdžiui, trijų ar keturių dienų, ieškokite baidarių nuoma Aukštaitijoje.

Renkantis upę ar ežerą maudytis ir plaukti baidarėmis, reikia atsižvelgti ir į plaukimo trukmę. Kai kurie žmonės renkasi paplaukioti vieną dieną, o tada grįžti namo arba apsistoja pailsėti kaimo turizmo sodyboje ar stovyklavietėje. Kiti labiau mėgsta du, tris ar net ilgesnius plaukimus. Renkantis ilgesnę kelionę, reikia iš anksto pagalvoti apie nakvynę, jei keliaujate tik vienai dienai, galite pasirinkti, ar norite daugiau pabūti gamtoje, ar grįžti namo.

Kai kurie žmonės nusprendžia patys ieškoti jiems tinkamo plaukimo maršruto

Jie internete skaito atsiliepimus iš plaukiojančių tam tikrame Lietuvos regione ar prižiūrinčių maršrutus. Tai puikus būdas rasti tinkamą maršrutą. Ypač naudinga maršrute matyti vaizdus, ​​todėl galite pasirinkti mėgstamą vietą. Baidarių šeimininkai taip pat gali patarti, jei nerandate tinkamo maršruto arba nežinote, ką pasirinkti. Pavyzdžiui, dažnai žmonės mato gražias nuotraukas iš baidarės ir nori ten plaukti, bet pasirodo, kad tai sunkus arba per lengvas maršrutas norintiems plaukti. Geriausia ne tik rinktis iš vaizdų, bet ir perskaityti nurodymus, kad galėtumėte teisingai pasirinkti. Taip pat visada naudinga susisiekti su baidarių nuomos įmone dėl patarimų: https://www.baidares.lt/baidariu-nuoma-aukstaitijoje čia rasite baidarių nuoma Aukštaitijoje.

Per pastaruosius kelerius metus daug žmonių, norinčių plaukioti baidarėmis, pradėjo planuoti tokią pramoginę veiklą. Taip pat svarbu žinoti, kad jei sulauksite didelio susidomėjimo, turėtumėte apsvarstyti galimybę užsisakyti iš anksto. Ypač šiltuoju metų laiku norinčiųjų maudytis ir plaukioti baidarėmis labai daug, dėl to baidarių gali ir nelikti. Žinodami tai, galėsite iš anksto planuoti pasirinktą turą upe. Tereikia puikiai praleisti laiką ir laukti smagių maudynių.

Apibendrinant galima teigti, jog šiuo metu dauguma baidarių nuomos įstaigų siūlo įvairius maršrutus, trukmę ir nakvynę, todėl būtina pasirinkti tinkamą baidarių nuomos paslaugų teikėją. Pagalvokite, kuris iš jų gali jums pasitarnauti. Jei nežinote, ką pasirinkti, galite internete ieškoti atsiliepimų apie žmones, kurie keliavo jus dominančiu maršrutu. Tai padės pasirinkti rekomenduojamą baidarių nuomotoją. Kai išsirinksite baidarių nuomą ir maršrutą, ją reikės prižiūrėti ir rezervuoti.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių