„Banga“ – „Žalgiris“: čempionams pralaimėta

Klaipėdos rajono meras B. Markauskas ir VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius R. Mikalauskas komandai linkėjo sėkmės.

Trečiadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ 0:2 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.

Kaip ir paskutiniajame susitikime Marijampolėje, taip ir Gargžduose pirmasis įvartis krito po grubios „Bangos“ gynėjų klaidos. 15 minutę atakos smaigalyje atsidūręs M. Kuklys smūgiavo tiksliai į apatinį vartų kampą – 0:1.
21 minutę „Banga“ turėjo gerą progą rezultatą išlyginti. Deja, S. Yoshikawa smūgį galva iš kelių metrų atrėmė svečių vartų sargas E. Gertmonas.
Įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ vieną po kitos surengė kelias pavojingas atakas. K. Smilingis atrėmė G. Jarusevičiaus smūgį iš baudos aikštelės, vėliau tolimą S. Mikoliūno bandymą. Deja, 28 minutę ir K. Smilingis buvo bejėgis, kai po perdavimo iš dešiniojo krašto vienas prieš „Bangos“ vartininką iššoko P. Mamič – 0:2.
Besibaigiant kėliniui komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. 38 minutę K. Smilingis atrėmė F. Ourega smūgį, o 42 minutę po greitos atakos J. Reis, kovodamas su gynėjais, pasiuntė kamuolį greta vartų.
Antrajame kėlinyje „Žalgirio“ atakos nebebuvo tokios aštrios, tačiau galimybių svečiai turėjo. 53 minutę J. Tadič iš arti smūgiavo netaikliai, 61 minutę po klastingo F. Kyeremeh smūgio kamuolys atsimušė į skersinį. Kiek vėliau komandą porą kartų gelbėjo K. Smilingis.
Vienintelės grėsmingesnės „Bangos“ atakos smaigalyje atsidūrė R. Vėževičius, 71 minutę aplenkęs gynėją, tačiau iš aštraus kampo neįveikęs E. Gertmono.
Rungtynių santrauka – Optibet A lyga YouTube kanale. Davido Afonso komentaras – Optibet A lyga YouTube kanale.
„Banga“ (Gargždai) – „Žalgiris“ (Vilnius) 0:2 (0:2). Įvarčiai: 15 min. M. Kuklys, 28 min. P. Mamič („Žalgiris“). Įspėjimai: 90+4 min. M. Pinto („Banga“).
Kitas rungtynes „Banga“ žais Jonavoje šeštadienį, kovo 19 d., 15 val. su „Jonava“.