• 5 gruodžio, 2021
|

Dovilų futbolininkai užkariavo Lietuvą

Vasario 21 dieną Gargžduose vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų futbolo finalinės varžybos, kuriose suspindėjo doviliškiai.

Iškilmingame varžybų atidaryme finalininkus sveikino Klaipėdos rajono savivaldybės meras V. Dačkauskas, o Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas R. Ališauskas dar kartą priminė, kad šiais metais visos 4 Klaipėdos rajonui atstovavusios futbolo komandos (dvi miesto – berniukų „Minijos“ progimnazijos ir mergaičių „Kranto“ pagrindinės mokyklos – ir dvi kaimo vietovių – berniukų ir mergaičių Dovilų pagrindinės mokyklos) pasiekė finalines varžybas.

Finale dėl nugalėtojo vardo varžėsi keturios ekipos: Klaipėdos rajono Dovilų pagrindinė mokykla, Kauno rajono Babtų gimnazija, Vilniaus rajono Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimnazija ir Plungės rajono Šateikių pagrindinė mokykla. Savo kelią pergalės link doviliškiai pradėjo valinga pergale prieš Šateikių komandą. Visą susitikimą Dovilų komandos žaidėjai dominavo aikštėje, tačiau niekaip negalėjo realizuoti sukurtų progų, o svečiai iš Plungės rajono vienoje iš kontratakų nuginklavo aikštės šeimininkų vartininką. Antrajame kėlinyje Klaipėdos rajono atstovai pelnė penkis įvarčius iš eilės ir į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

Antrame susitikime Dovilų komandos futbolininkai nė minutei neleido suabejoti savo pranašumu ir tiesiog nušlavė svečius iš Vilniaus rajono. Paskutiniame susitikime su be pralaimėjimų žengusia Babtų gimnazija vyravo atviras futbolas su daugybe pavojingų momentų ir kieta kova. Pirmieji į priekį išsiveržė doviliškiai, tačiau Babtų komanda gana greitai atkūrė pusiausvyrą. Baigiantis kėliniui, doviliškiai dar kartą nuginklavo varžovų vartininką, tačiau į savo vartus vėl praleido įvartį. Antrame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau tikslą pasiekė tik du Dovilų komandos smūgiai, kurie leido Klaipėdos rajono komandai iškovoti aukso medalius.

Turnyro uždaryme geriausi kiekvienos komandos žaidėjai buvo apdovanoti individualiais prizais, o naudingiausiam varžybų žaidėjui doviliškiui I. Milašiui atiteko pagrindinio varžybų rėmėjo „Čiku raku“ apdovanojimas.

Geriausi komandos žaidėjai – D. Salys (Plungės r. Šateikių pagr. m-kla), A. Kaulinis (Vilniaus r. Nemėžio Šv. Rapolo Kalinausko gimn.), E. Jankauskas (Kauno r. Babtų gimn.), K. Pliuškys (Klaipėdos r. Dovilų pagr. m-kla).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių