• 18 rugpjūčio, 2022
|

Dovilų poilsio parką atgaivino „Inno Line“ komanda

Tarp mokymų, kvalifikacijos kėlimo ir naujų kolegų įdarbinimo, netrukus duris atversiančios moderniausios baldų gamyklos regione „Inno Line“ komanda susitelkė geriems darbams. Prisijungę prie SBA grupės inicijuotos savanorystės bangos, „Inno Line“ subūrė kolegas, kurie praėjusį savaitgalį praleido tvarkydami Dovilų poilsio parką.

Parko teritorija yra mėgiama gyventojų, tačiau jau kurį laiką poilsio zona reikalavo dėmesio. Čia reikėjo sutvarkyti pamiškėje suvešėjusius krūmynus, sutvarkyti aplūžusią ir savo laiką atitarnavusią vaikų žaidimų aikštelę. Darbų tikrai netrūko, tad „Inno Line“ komandai talkino aktyviai bendruomenėse veikiančios ir kitos SBA grupės įmonės – „SBA Home“, „Klaipėdos baldai“ taip pat prisidėjo prie teritorijos tvarkymo.

„Mūsų komandai svarbu aktyviai ir net nelaukiant oficialaus gamyklos atidarymo dalyvauti socialiniame ir kultūriniame regiono gyvenime. Todėl keliems darbuotojams atkreipus dėmesį į parko būklę, sutelkėme savanorius ir ėmėmės darbų. Sutvarkyti reikėjo ne tik pamiškę, bet ir aplūžusius vaikų žaidimų namelius, pakeisti sutrešusias sūpynes naujomis, perdažyti futbolo vartus. Pasitelkėme visą savo išmonę, kad parkas būtų ne tik sutvarkytas, bet ir mielas ten leisti laiką, žaisti, ilsėtis“, – sako prie iniciatyvos taip pat prisidėjęs „Inno Line“ vadovas Rolandas Baltuonis.

Talkininkus aplankė ir Dovilų bendruomenės seniūnė Nijolė Ilginienė, kuri visos bendruomenės vardu padėkojo savanorių komandai.

„Matyti, kad į regioną ateinantis verslas turi idėjų ir noro kartu kurti, bendradarbiauti. Mūsų bendruomenėje iš tiesų darbo rankų pritrūksta, tad smagu, kad yra savanorių, kurie nebijo imtis tokių projektų. O parkas dabar džiugins visą bendruomenę – gražu, tvarkinga. Čia norisi būti“, –  sako N. Ilginienė.

Tuo tarpu savanorė Erika Kemežienė pasakojo, kad tokia veikla tampa ne tik savanoryste ir gerais darbais, bet ir maloniu laiku su kolegomis: „Tokie darbai kartu su komanda – suartina ir suteikia galimybių praleisti laiką kartu su kolegomis už gamyklų ir biurų sienų“, –  sako ji. 

„Darbo rezultatai džiugino tiek akį, tiek ir širdį. Taip, teritorija gražesnė tvarkingesnė, tikrai sulauks daugiau miestiečių ir svečių, tačiau geriausias jausmas buvo pamatyti, kaip ką tik pakabintas ir sutvarkytas sūpynes išbandė maža mergaitė –  juk dėl to ir dirbome“, – teigia dar vienas savanoris Stanislovas Malašauskas.

SBA grupės įmonės išsikėlė sau ambicingą tikslą – per spalį ir lapkritį bendruomenėms, kuriose veikia, skirti bent 1000 valandų gerų darbų. Tiek Klaipėdos regione, tiek ir kituose Lietuvos miestuose įmonės rūpinasi senoliais, vaikais, gyvūnais, tvarko aplinką ir skiria savo laisvą laiką tam, kad galėtų dalintis savo gerumu su kitais.

Naujausia SBA grupės įmonė prie Klaipėdos „Inno Line“ veiklą pradės jau 2022 m. pradžioje, šiuo metu intensyviai formuojama specialistų komanda. Ieškomi tiek gamybos įrengimų operatoriai, tiek ir techniniai darbuotojai, kurie rūpinsis labiausiai robotizuota ir automatizuota baldų gamykla regione.

„Inno Line“ informacija ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių