Dulkių siurblio šluotos pasirinkimas: gidas

Šiais laikais žmonės ieškodami buitinių prietaisų labai daug dėmesio skiria komfortui ir ekonomiškumui. Svarbu, kad technika ne tik kainuotų pigiai, tačiau ir jos išlaikymo kaštai – būtų kuo mažesni. Tie patys aspektai yra taikomi, kai ieškomas dulkių siurblys – šluota.

Dulkių siurbliai šluotos labai ilgus metus lietuviams buvo žinomos tik iš filmų. Šiuo metu, dėl mažėjančių kainų – jos yra daugelio tautiečių namuose. Dažnai mėgstamos kur kas labiau bei robotai siurbliai, tad ir jas renkantis – vertinama labai daug smulkmenų. Juk tai yra pirkinys – daugeliui metų.

Techninės dulkių siurblių šluotų charakteristikos

Nors šiuo metu tokių šluotų pasiūla rinkoje yra labai plati, tad daugelį vienija tie patys aspektai. Aptarsime pačius svarbiausius niuansus, kurie apibūdina šio tipo šluotą.

1.     Ji dažniausiai yra lengva.

2.     Nėra įprastos šlangos, žarnos.

3.     Šepetys – siauras.

4.     Galima rasti ne tik siurbiančius, tačiau ir plaunančius modelius.

5.     Dažniausiai parduodama su akumuliatoriumi, tai yra, įkraunami.

6.     Konstrukcija – paprasta.

7.     Naudojimas – greitas ir patogus.

8.     Dažniausiai turi kelis siurbimo lygius.

9.     Taip pat – turi pakrovimo stoteles.

Tai yra šabloniškas šio buitinio prietaiso apibūdinimas. Renkantis, žinoma, reikia daugiau dėmesio skirti techninėms charakteristikoms. Žemiau pateiksime aspektus, kurie galbūt sukonkretins ir pagreitins paieškas.

Kokia šluota Jums labiausiai tinka?

Visada verta tartis su specialistais, kurie gali nemokamai supažindinti su naujausiais modeliais ir rasti tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius. Kokie aspektai yra esminiai?

Galia

ES reglamentas nurodo, kad maksimali siurblio galia gali siekti iki 1 600 W. Dažniausiai didesnė galia reiškia ir geresnį siurbimą, tai yra, didesnį efektyvumą.

Kam skirta?

Siurbliai šluotos dažnai kategorizuojamės pagal tai – kokiam paviršiui valyti jos labiausiai tinka. Nuo lengviau įveikiamų laminatų arba plytelių, iki daugiau galios reikalaujančių siurblių, kurie yra skirti kilimui švarinti.

Gamintojas

Natūralu, kad daugelis žmonių bet kokius buitinius prietaisus perka pagal gamintoją. Vieni prekiniai vardai yra vertinami labiau nei kiti. Visada verta skaityti kitų žmonių atsiliepimus apie tam tikrus gamintojus ir nuspręsti – ar jie patenkina lūkesčius.

Antgaliai

Siurbliai gali būti parduodami su didesniu arba mažesniu antgalių kiekiu. Patogu, kai komplekte yra specialiai baldams arba kitiems paviršiams siurbti skirti antgaliai. Žinoma, juos dažnai galima įsigyti ir atskirai.

Filtravimo sistema

Šiuo metu labiausiai vertinami siurbliai, kurie turi HEPA filtrus. Jie pasižymi itin aukštos kokybės dulkių bei kitų mikroorganizmų surinkimu.

Garsumas

Geriausia yra rinktis tokius siurblius, kurie veikia ne garsiau nei 70 dB. Tokiu atveju siurbimas – bus gana tylus ir netrikdys aplinkinių.

Papildomos funkcijos

Visada verta pirkti tokius siurblius, kurie turi daugiau priedų ir pasižymi tam tikromis charakteristikomis, kurios lemia darbų našumą bei patogumą. Kokie esminiai aspektai yra svarbiausi?

1.     Visada verta investuoti į ergonominę rankeną turinčius siurblius. Tuomet net ir ilgi darbai – nebus varginantys.

2.     Būtinai rinkitės tokius siurblius, kurie turi išimamą nešvarumų talpą. Tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau tai šiukšlių, dulkių išmetimas yra patogus – darbai einasi kur kas greičiau. Žiūrėkite ir kokia yra šiukšlių laikymo talpa.

3.     Pasikartosime, kad visada verta rinktis siurblius su didesniu antgalių kiekiu. Tai dažniausiai yra pigiau nei pirkti juos atskirai.

4.     Taip pat rinkitės siurblius šluotas, kurie turi bent jau kelis galios lygius. Jie reikalauja skirtingos energijos kiekio, tačiau labai padeda, kai reikia nusiurbti konkrečius paviršius. Pavyzdžiui, ilgaplaukius kilimus patogiau yra siurbti su mažesne galia.

5.     Galiausiai, žiūrėkite, ar yra skaitmeninis ekranas, kuris padeda matyti pasikrovimo bei energijos likučio rodmenis.

Sėkmės tvarkyme. Tegul jis būna malonus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių