Gargždiškių „Garažo raktų“ sportinis automobilis vysis šviesolaidį

„Splius team Garažo raktai“ komanda Linas ir Dalius Petrauskai
rugpjūčio 21 d. Gargždų miesto gimtadienio šventėje pristatys asociacijos pasirengimą raliui „Aplink Lietuvą“.

Gargžduose jau kelerius metus sėkmingai gyvuojanti asociacija „Garažo raktai“ Klaipėdos rajono vardą garsina ne tik puikiais pasiekimais automobilių kroso lenktynėse. Praėjusiais metais Gargždų miesto gimtadienio proga „Garažo raktai“ savanoriškai ir tik savo lėšomis bei entuziazmu surengė išskirtinių automobilių parodą Savivaldybės aikštėje. Po šio įsimintino renginio išskubėję į prestižinį ralį „Aplink Lietuvą“ gargždiškiai gimtajam miestui dovanojo pergalę: savo klasėje laimėjo trečiąją vietą. Ateinantį savaitgalį „Garažo raktų“ lenktynininkus galėsite sutikti asociacijos generalinių rėmėjų „Splius“ palapinėje.

Asociacijoje – aukšta kvalifikacija

Asociacijos „Garažo raktai“ prezidentas ir autokroso lenktynių daugkartinis prizininkas Linas Petrauskas atvirai sako, kad asociacijos tikslas yra ne vienadieniai laimėjimai, tačiau nuolatinis automobilių sporto populiarinimas, visuomenės edukacija.

„Norime įtvirtinti suvokimą, kad autokrosas arba žiedinės lenktynės yra ne tik fizinė ištvermė, automobilio mechanika, tačiau šis sportas lavina loginį mąstymą, inžinerinius gebėjimus ir net atradimus. Savo, kaip lenktynininko, patyrimą panaudojau Vilniaus Gedimino technikos universitete rašydamas magistrinį darbą, kurį apsigyniau puikiu įvertinimu. Mano planuose yra ir mokslinės disertacijos gynimas, šiemet buvau gavęs pasiūlymą studijuoti doktorantūroje. Tačiau nenorėjau pasiūlytos temos, noriu, kad disertacijos tema būtų realiai sietina su mano inžinerinėmis įžvalgomis, kurias patiriu vairuodamas sportinį automobilį lenktynėse“, – „Bangai“ sakė L. Petrauskas.

Po sėkmingų VGTU studijų Vilniuje prestižinėje įmonėje dirbantis L. Petrauskas poilsio dienomis grįžta į Gargždus ir visą laisvalaikį skiria asociacijos „Garažo raktai“ veiklai, pasiruošimui naujoms varžyboms. „Vienas nieko nepadaryčiau: mano komandos siela – didelę patirtį autokroso lenktynėse turintis, ne kartą čempionu tapęs ir Klaipėdos rajono vardą garsinęs šturmanas, mano tėtis Dalius Petrauskas. Tarp „Garažo raktų“ narių – jauni, gabūs automobilių sporto technikai, išmaniųjų technologijų žinovai, komunikacijos specialistai. Komanda labai sumani, entuziastinga, savanoriška“, – asociacijos narių kvalifikacija džiaugiasi Linas.

Generalinis rėmėjas – „Splius“

Anot „Garažo raktų“ vadovo, šią vasarą jie turi kelias išskirtines naujienas. Niekam ne paslaptis, kad automobilių sporto sėkmė iš dalies priklauso ir nuo stiprių rėmėjų. Asociacijos „Garažo raktai“ suformuota ateities vizija, aiškios strategijos gairės, autokroso čempionatų ir ralių laimėjimai bei patirtis – geriausia rekomendacija kalbantis su rėmėjais.

„Labai didžiuojamės, kad mūsų asociacijos generaliniais rėmėjais sutiko būti Šiaurės ir Vakarų Lietuvoje (taip pat ir Gargžduose) patikima elektroninių ryšių ir telekomunikacijų paslaugas teikianti UAB „Splius“. Tad ateinantį šeštadienį Gargždų miesto gimtadienio šventėje „Garažo raktų“ asociacijos atstovus sutiksite „Splius“ palapinėje. Kviečiame ateiti, tikrai esame pasiruošę įdomiam pokalbiui su visais“, – pasinaudoti gera proga sužinoti ne tik apie automobilių sportą, bet ir apie technologijų naujoves ragina L. Petrauskas.

Asociacija „Garažo raktai“ vykdo sistemingą komunikaciją: pasirengimas varžyboms, sportinio automobilio ruošimas, varžybų akimirkos yra profesionaliai filmuojamos, kuriami vaizdo įrašai, keliami į YouTube platformą ir jau pamėgti tūkstančių automobilių mėgėjų aistruolių.

Siužetai – gargzdai.lt

„Pamatėme, kad Klaipėdos rajono laikraštis „Banga“ liepos mėnesį moderniai atnaujino savo internetinę svetainę www. gargzdai.lt. Tad nuo ateinančios savaitės sumanėme vaizdo siužetus dovanoti ir gargzdai.lt skaitytojams. Manome, kad tai bus įdomu, interaktyvu, o tuo svarbiausia norime prisidėti garsindami gimtųjų Gargždų vardą ir dėkodami rėmėjams – šviesolaidinio interneto bei televizijos tiekėjui UAB „Splius“, – akcentavo „Garažo raktai“ vadovas L. Petrauskas.

Asociacijos „Garažo raktai“ komanda šiuo metu intensyviai ruošiasi rugpjūčio pabaigoje vyksiančiam tradiciniam raliui „Aplink Lietuvą“ Prezidento taurei laimėti. Didžiausias ateities darbas – komanda rimtai šturmuoja naują sporto šaką. Mat kitais metais ruošiasi startuoti aukščiausioje lygoje – Lietuvos žiedinių lenktynių čempionate.

Vaiva BARAITĖ

Klaudijaus MĖČIAUS nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių