Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai – Lietuvos čempionai

Sekmadienį LSC sporto komplekse „Druskininkai“ finišavusiame TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionate dramatiškai triumfavo Gargždų „Amber-Arlangos“ klubas.

Šeštadienį vykusiame pirmajame finalo mače po dramatiškos kovos Marijampolės „Sūduva“ 3–2 palaužė čempionės titulą gynusią „Amber-Arlangos“ ekipą, todėl pastarajai sekmadienį žūtbūt reikėjo revanšo, kad čempionato baigtis spręstųsi auksiniame sete. Padarę tinkamas išvadas, „Amber-Arlangos“ tinklininkai dominavo antrajame mače ir jį laimėjo 3–0 (25:22, 25:13, 25:13). Dėl to aukso medalių likimas sprendėsi auksiniame sete. Jame „Sūduva“ mėgino griebtis šiaudo, tačiau užsivedę Gargždų ekipos tinklininkai nuolat turėjo nedidelę persvarą, kurią ir išsaugojo iki seto pabaigos. Triumfuojantys „Amber-Arlangos“ žaidėjai į viršų mėtė komandos trenerį latvį Austrį Štals. Čempionus finale į priekį vedė Artūras Vincėlovičius su 16 taškų. 13 taškų pridėjo Daumantas Katinas, 10 – ukrainietis Andrejus Čmirovas. „Sūduvai“ 12 taškų pelnė Linas Petravičius, po 7 – Armandas Bielskus ir Patrikas Stankevičius.
„Amber-Arlanga“ šalies čempione tapo trečią sykį iš eilės. „Amber-Arlanga“ šį sezoną apgynė LTF Didžiosios taurės bei TOP SPORT Lietuvos pirmenybių titulus, pirmą kartą pateko į Baltijos lygos finalo ketvertą.

Parengta pagal Lietuvos tinklinio federacijos inf.