• 28 rugsėjo, 2022
|

Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai – Lietuvos čempionai

Šeštadienį vakare paaiškėjo TOP SPORT Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtojai. Lietuvos čempionais tapo Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai. Antrosiose finalo rungtynėse „Amber-Arlanga“ namuose 3-1 (25:22, 26:24, 24:26, 25:18) nugalėjo Kauno „RIO-Starto“ ekipą ir laimėjo seriją iki dviejų pergalių 2-0.

Energingai žaidę kauniečiai metė rimtą iššūkį čempionato favoritams ir pirmuose trijuose setuose vyko lygi kova. Vis dėlto po pralaimėto trečio seto Gargždų ekipa susikaupė ir svarbiausiu momentu įrodė, kad šiuo metu yra stipriausia Lietuvoje. Gargždų ekipai, kuri pakartojo 2019 metų sėkmę, 24 taškus pelnė Robertas Juchnevičius, 12 – Edvinas Žaltauskas, 11 – Artūras Vasiljevas. Pirmą sykį finale žaidusioje Kauno ekipoje 15 taškų surinko Aurimas Mazūras, 9 – Mykolas Suchanekas, 8 – Linas Petravičius.

„Šįkart buvo sunkiau, nes tiesiog pirmosiose rungtynėse kauniečiai blogiau sužaisti turbūt negalėjo. Faktas, kad šįkart jie neturėjo ką prarasti. Mums visą savaitę treniruotėse, kaip ir šiose rungtynėse, trūko kokybės. Dėl daugybės priežasčių. Reikia suprasti, kad mūsų žaidėjams yra keliamas spaudimas, kad turime Lietuvoje visus sunaikinti. Spaudimas automatiškai žaidėjus sukausto ir todėl rungtynės gavosi apylygės“, – mintimis dalijosi Gargždų ekipos treneris Saulius Matikonis.

Nepaisant nesėkmės, Kauno ekipos nariai džiaugėsi sidabro medaliais. „Atvyko į Gargždus su ta mintimi, kad žaistume ir sekmadienį. Pirmi trys setai parodė, kad kova buvo rimta, todėl džiaugiuosi šiomis rungtynėmis. Emocijos tikrai geros. Iš salės galėjome išeiti aukštai pakelta galva. Nėra ko liūdėti, nes gana sėkmingai ištempėme sunkų sezoną pandemijos akivaizdoje“, – sake „RIO-Starto“ treneris Gilbertas Kerpė.

Pirmąsias rungtynes prieš savaitę Kaune „Amber-Arlanga“ laimėjo 3-1 (25:15, 25:14, 21:25, 25:20). „Finale visada žiūrovams norisi kuo daugiau intrigos, bet bendrą lygį paveikė visi šie sudėtingi metai, nelengvas pasiruošimas. Nepaisant to, žiūrovams anapus ekrano turėjo būti įdomu stebėti finalines kovas“, – teigė Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) prezidentas Darius Čerka. Tuo tarpu bronzos laimėtojai lieka neaiškūs. Šeštadienį turėjęs vykti antrasis mažojo finalo mačas tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Šiaulių „Elgos-Master Idea-SC Dubysa“ buvo atidėtas dėl teigiamo koronaviruso atvejo vienoje iš komandų.

Lietuvos tinklinio federacijos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių