• 24 gegužės, 2022
|

Gargždų lengvaatletei – Lietuvos čempionės titulas

Šiaulių lengvosios atletikos manieže praėjusį penktadienį vyko Lietuvos jaunių, jaunimo ir suaugusiųjų lengvosios atletikos daugiakovių čempionatas, kuriame dalyvavo ir Gargždų sporto centro auklėtinė Deira Gruzdytė, treniruojama trenerės Linaros Gruzdienės.


Į varžybas susirinko pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai. Atkakli kova vyko ne tik dėl čempionų titulo, bet ir dėl galimybės kovo mėnesį dalyvauti Baltijos šalių (Lietuva, Latvija, Estija) mače. Klaipėdos rajono sportininkei šios varžybos klostėsi puikiai. Penkiakovės rungtyje surinkusi 3 364 taškus, ji pasiekė savo asmeninį rezultatą ir tapo Lietuvos jaunių čempione. D. Gruzdytės penkiakovės rezultatai: 60 m barjerinis bėgimas – 9,33 s, šuolis į aukštį – 1 m 65 cm, 3 kg rutulio stūmimas – 10 m 89 cm, šuolis į tolį – 5 m 12 cm, 800 m – 2 min. 42,24 s.
Verta paminėti, kad tai ne pirma Sporto centro auklėtinės pergalė šiais metais. Sausio 7–8 dienomis vykusiose Lietuvos rajonų čempionato varžybose iškovotos dar dvi pergalės: šuolio į aukštį rungtyje – pirmoji vieta (1 m 60 cm) ir šuolio į tolį rungtyje – pirmoji vieta (5 m 25 cm).


Sporto centro inf. ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių