Gargždų sunkiaatlečiai kovojo sėkmingai

Iš kairės R. Lisinskaitė, D. Mačiūtė, treneris E. Šauklys, V. Survilienė, K. Basova.

Panevėžyje vyko 32 tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžys 2022“ miesto gimtadieniui paminėti.

Į šias varžybas susirinko rekordinis dalyvių skaičius iš Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos įvairiausių kampelių. Kaip visada puikiai pasirodė Gargždų sunkiaatlečiai.
Tarp merginų svorio kategorijoje iki 76 kg nugalėjo Lijana Jakaitė, o svorio kategorijoje iki 55 kg trečiąją vietą iškovojo Agneta Dotaitė. Absoliučioje įskaitoje nugalėtoja tapo L. Jakaitė. Ji šiuo metu ruošiasi dalyvauti Pasaulio sunkiosios atletikos čempionate Kolumbijoje, kuris vyks gruodžio mėnesį.
Tarp vaikinų svorio kategorijoje iki 67 kg antrąją vietą iškovojo Nojus Brazdeikis, o toje pačioje svorio kategorijoje Nojus Stonys liko ketvirtas. Meistrų komandoje taip pat geri rezultatai.
Savo svorio kategorijose ir amžiaus grupėse pirmąsias vietas iškovojo Viktorija Survilienė, Diana Mačiūtė, Kristina Basova, Rima Lisinskaitė. Vyrai pasirodė šiek tiek kukliau. Ant­rąsias vietas iškovojo Robertas Skurdenis, Algirdas Piaulokas, trečiąją – Laimutis Daugėla. Visus šiuos sportininkus ruošė treneris Edvardas Šauklys.