Gargžduose 278 žygeiviai 11 kilometrų įveikė laisvai

Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro neformalios grupės „Gargždų turistai“ pakviesti net 278 žygeiviai Lietuvos atkurtos nepriklausomybės dienos proga žygiavo 11 kilometrų.
Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro direktorė Skaidra Karalienė džiaugiasi, kad Savivaldybės remiamas projektas „Žygiuokime už laisvę“ jau ne pirmus metus suburia gausų tradiciniu tapusio žygio gerbėjų būrį.
„Registruojantis dalyvių prašėme komandos pavadinimo, tad buvo tokių, kurie subūrė didesnes grupes ir sudarė komandas, buvo ir pavienių žygeivių ar keliautojų poromis. Gausios komandos buvo jaunųjų turistų „Turizmas“, sporto klubas „Kuršiai“, Gargždų socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro, Gargždų sveikatos priežiūros centro, taip pat dalyvavo moksleiviai, o didžiausia komanda buvo iš „Minijos“ progimnazijos 6e. Didžiausios sudarytos komandos ne iš įstaigų, o pačių žygeivių, stebino ir kūrybiškais pavadinimais – „Nerealieji“ ir „Žąsų gauja ganykloje“, – „Bangą“ informavo Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro direktoriaus pavaduotoja Jūratė Jocienė.
Apie trims šimtams žygeivių draugiškai smagioje bendrystėje įveikti 11 kilometrų distanciją linkėjo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas ir Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė dr. Loreta Piaulokaitė-Motuzienė. Neformalios grupės „Gargždų turistai“ vadovas Ernestas Bukauskas dėkojo visiems tradicinio žygio rėmėjams ir džiaugėsi, kad auga pilietiška jaunoji žygeivių karta, gebanti į žygį pritraukti ne tik jaunuomenę, bet ir įvairaus amžiaus žmonių.
11 kilometrų žygį nuotaikingiems žygeiviams padėjo įveikti ir jų augintiniai, o naujos pažintys mezgėsi poilsio stotelėse prie arbatos puodelio. „Kitąmet nepamirškite: Kovo 11-ąją 11 val. vėl renkamės 11 km žygiui“, – kviečia pilietiškos akcijos organizatoriai – projekto „Žygiuokime už laisvę“ iniciatoriai.
Vilija BUTKUVIENĖ
A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių