Gargžduose ir Kaune paaiškės LTF Didžiosios taurės finalininkai

Šį savaitgalį bus sužaisti Lietuvos tinklinio federacijos (LTF) Didžiosios taurės turnyro pusfinaliai, po kurių paaiškės, kurios komandos pasieks lemiamą etapą kovojant dėl nugalėtojų trofėjaus.

Šeštadienį 17 val. pirmajame pusfinalyje turnyro nugalėtojos titulą ginanti Gargždų „Amber-Arlangos“ komanda namuose priims vienintelę tarp keturių stipriausių komandų patekusią TOP SPORT Lietuvos I lygos ekipą – Kelmės „Kelmę“.

Gargždų klubas yra laikomas LTF Didžiosios taurės favoritu, tačiau Kelmės ekipa turi gilias tinklinio tradicijas, o I lygoje žaidžia be pralaimėjimų.

„Visada reikia gerbti varžovą. Šiuo metu neturime labai daug rungtynių, todėl kiekvienas susitikimas yra savotiška šventė ir galimybė save realizuoti. Kaip visada, ruošiame žaidimo planus ir skiriame tam daug laiko“, ‒ sakė „Amber-Arlangos“ žaidėjas Arnas Rumševičius.

Gargždų ekipa šiame sezone raumenis stiprina rungtyniaudama su pajėgiomis Baltijos lygos komandomis. A. Rumševičius sako, kad žaidžiant LTF taurės turnyre, žaidimas gali kiek keistis, nes treniruočių metu žaidėjai dažnai keičiasi rolėmis ir įvairiose situacijose priima skirtingus sprendimus.

Sekmadienį 14 val. vyks intriguojantis antrasis pusfinalis tarp Kauno „RIO-Starto“ ir Marijampolės „Sūduvos“.

Pastaraisiais metais tarp šių dviejų ekipų vyksta įnirtinga kova tiek LTF taurės varžybose, tiek TOP SPORT Lietuvos čempionate. Neseniai vykusiose šalies pirmenybių rungtynėse „Sūduva“ iškovojo pergalę ir taip sustiprino lyderės poziciją.

„Pralaimėjimai visada suteikia daugiau pamokų nei pergalės. Buvo labai gera čempionato stadija pralaimėjimui. Jis lėmė tai, kad su komanda padarėme susirinkimą, išsigryninome bėdas, pasiūlėme sprendimus ir nusprendėme, kaip dirbsime ateinančias dvi savaites. Labai smagu turėti tokius supratingus žaidėjus komandoje“, ‒ kalbėjo „RIO-Starto“ treneris Gilbertas Kerpė.

Visgi „RIO-Startas“ prieš šias svarbias rungtynes neišvengė skaudžių nuostolių. Komandai negalės padėti ilgam laikui iš rikiuotės iškritęs kapitonas ir rezultatyviausias žaidėjas Jaroslavas Bogdanovičius. Treneris tikisi, kad kiti žaidėjai parodys, jog yra komanda ir įdės papildomų pastangų.

„Visų pirma, tai yra sportinis principas ir niekas iš salės nenori išeiti pralaimėjęs, nesvarbu koks tai čempionatas ir kokios rungtynės. Sieksime tik pergalės. Man svarbiausia, kad žaidėjai sužaistų geriau nei praeitose rungtynėse, ištaisytų klaidas, priimtų geresnius sprendimus ir išliktų šalto proto. Jei taip ir bus, tai tikiu, kad ir rezultatas mus tenkins“, ‒ pabrėžė G. Kerpė.

LTF Didžiosios taurės finalai vyks gruodžio 18 dieną Kelmėje. Tą dieną vyks didysis finalas ir mačas dėl trečiosios vietos.

Lietuvos Tinklinio Federacijos informacija
Simonos Ščegol, Esmiraldo Sliežausko nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių