Gelinių ir akrilinių nagų palyginimas – kas jums tinka?

Ar pastaruoju metu, o gal ir kada nors anksčiau, darydavotės manikiūrą? Be akivaizdžių švarių ir nuostabiai atrodančių nagų, manikiūro privalumų, apie kuriuos galbūt net nepagalvojote, yra nemažai privalumų. Pabandykite įsivaizduoti manikiūrą kaip rankų grožio procedūrą. Nors daugiausia dėmesio skiriama patiems nagams, iš tikrųjų visos jūsų rankos taip pat gaus svarbios ir naudingos naudos.

Grožio salonai

Darant prielaidą, kad radote labai gerą reputaciją turintį grožio saloną su oficialiai licencijuotomis kosmetologėmis, jūsų apsilankymas salone greičiausiai apims ne tik gražų lakavimą. Atsisėskite ir atsipalaiduokite, nes nagai bus apkirpti ir sudrėkinti, odelės pašalintos, oda bus nušveista (pašalintos negyvos odos ląstelės ir nuospaudos) malonus rankų masažas, kuris padės padidinti rankų ir riešų kraujotaką ir suteiks jūsų pervargusioms rankoms pelnytą malonumą.

Ką rinktis?

Šiuo metu laikas apsispręsti, ar norėtumėte rinktis gelinius, ar akrilinius nagus. Gelinis nagu lakas– tai viena konkreti dirbtinių nagų dengimo rūšis. 

( Rekomenduojamas gelinis nagų lakas iš vitrinapro.lt )

Gelis gali būti tepamas tiesiai ant paties nago arba gali būti naudojamas su antgaliu, kuris pratęsia nago ilgį. Užtepus gelio, nagas apšviečiamas specialia ultravioletine šviesa, kuri padeda geliui sukietėti. Kai nagų ilgiui prailginti naudojami antgaliai, antgalis priklijuojamas prie nago, o tada ant nago užtepamas gelis. Jei antgalis nenaudojamas, gelis užtepamas tiesiai ant nagų, o tai yra labai geras būdas, kuriuo galima sustiprinti nagus ir paskatinti jų augimą.

Geliniai nagai

Geliniai nagai yra šiek tiek nauji, palyginti su akriliniais nagais, o akivaizdus naudojamas ingredientas yra gelis. Kosmetologė užtepa kelis plonus gelio sluoksnius ir leidžia kiekvienam sluoksniui išdžiūti po UV lempa maždaug dvi minutes tarp kiekvieno naujo sluoksnio. Geliniai nagai paprastai būna tvirtesni ir puikiai tinka tiems žmonėms, kurių nagai lengvai lūžinėja, skilinėja ar pažeidžiami. Tinkamai atlikti geliniai nagai gali atrodyti labai gerai, tačiau kartais gali būti šiek tiek brangesni už tradicinius akrilinius nagus. Geliniai nagai suteikia natūralią ir lengvą gražią išvaizdą ir gali būti jums tinkamas pasirinkimas.

Akriliniai nagai

Akriliniai nagai yra išbandyti ir labai populiarūs dirbtiniai nagai. Akriliniai nagai gali būti naudojami ant nagų, kad išvengtumėte jų lūžinėjimo, ir gali būti naudojami ant galiukų, kad gražiai atrodytų ilgesni nagai. Akriliniai nagai gaminami iš miltelių (polimero) ir skysto (monomero) akrilo produkto derinio. Jei naudojami galiukai, jie tepami ant pačių natūralių nagų, o paskui nušveičiami, kad akrilo gaminys galėtų prilipti prie nagų. 

Tada nagų teptukas pirmiausia panardinamas į akrilo skystį, po to į akrilo miltelius, iš kurių nagų teptuko gale susidaro mažas rutuliukas. Tada šis rutuliukas uždedamas ant nagų ir išplečiamas, kad susidarytų akrilo sluoksnis. Po šios procedūros ant nagų užtepamas dar vienas ar du sluoksniai, tada jie formuojami ir nušveičiami, kad jų paviršius būtų gražiai lygus.

Geliniai ir akriliniai nagai

Kuris iš šių būdų – geliniai ir akriliniai nagai – yra geresnis? Pirmiausia, abu nagai turi panašumų, nes juos abu galima naudoti su papildomu nagų antgaliu arba be jo, kad jie būtų ilgesni. Be to, juos abu reikia daryti maždaug kas dvi savaites. Atsakymas į klausimą „kuris iš jų stipresnis” skiriasi priklausomai nuo žmogaus. 

Vienas iš argumentų gelinių, o ne akrilinių nagų naudai yra tas, kad jie paprastai neturi kvapo, o akriliniai nagai kartais turi pernelyg stiprų kvapą, kuris kai kuriems žmonėms gali būti nemalonus. Geliniai nagai atrodo gana natūraliai ir gali būti nešiojami su nagų laku arba be jo. Tačiau akriliniai nagai geriausiai atrodo, kai yra lakuoti. 

Geliniai nagai paprastai būna mažai užpildomi, jei iš viso užpildomi, o tai naudinga žmonėms, kuriems nebūtinai patinka užpildymo judesiai, kai dailinami dirbtiniai nagai. Kai kalbama apie tai, kas geriau – geliniai ir akriliniai nagai – visų pirma priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Išbandykite juos abu ir įsitikinkite, kuris jums labiau patinka ir, žinoma, kuris jums labiau tinka!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių