Geriausi Megamesto Kalėdinio išpardavimo pasiūlymai

Kalėdinio išpardavimo pasiūlymai! Galioja iki 2021-12-15! Viskas iš EU sandėlių! Rekordiškai žemos kainos – nuolaidos iki 70%!

„Tronsmart Onyx Ace“ – TWS ausinės vos už 5€

Šiuo metu šias puikias TWS ausines galima įsigyti vos už 5€. Tereikia užsiprenumeruoti Megamesto naujienlaiškį ir į el. pašto dėžutę gausite nuolaidos kuponą.

Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori „Apple“ stiliaus TWS ausinių, aprūpintų pažangiausiomis technologijomis ir už pačią priimtiniausią kainą.

„Tronsmart Onyx Ace“ TWS ausinės aprūpintos pažangiuoju Qualcomm QCC3020 lustu, kuris užtikrina aptX, AAC ir SBC muzikos kodavimo sprendimus.

Taip pat čia rasime ir 4 integruotus mikrofonus, kurie, pirkėjų teigimu, iš tiesų užtikrina puikią pokalbių kokybę ir pašalina aplinkos garsus.

Šaunu ir tai, kad šios TWS ausinės gali dirbti tiek po vieną, tiek ir abi iškart. Yra Mono ir Stereo režimai. Labai naudingas dalykas.

Taip pat verta pažymėti, kad „Tronsmart Onyx Ace“ lengvai suporuojamos naujuoju Bluetooth 5.0 ryšiu su iOS ir Android išmaniaisiais telefonais. Tereikia ausinę (-es) išimti iš dėkliuko ir poravimas įvyksta automatiškai.

„Tronsmart Onyx Ace“ ausinės yra atsparios vandeniui, atitinka IPX5, tad su jomis galima drąsiai keliauti į sporto salę bei nebijoti užklupusio lietaus.

Vieno ausinių įkrovimo užtenka muzikai klausytis 5 val., o su dėkliuko baterija – net 24 val. Kaip tokioje kainų kategorijoje, netgi labai geras rodiklis.

„Xiaomi Roborock S7“ – populiariausias robotas dulkių siurblys už mažiausią kainą

Roborock S7“ – yra naujausias ir pažangiausias puikiai žinomos kompanijos robotas dulkių siurblys. Ir dabar parduodamas už mažiausią kainą rinkoje.

Po bandymų galime „Roborock S7“ apibūdinti dviem žodžiais: fantastiškas robotas.

Iš esmės daugiau nieko sakyti ir nereikia. Jei ieškote aukščiausios klasės, pažangiausiais techniniais sprendimais ir išmaniomis galimybėmis pasižyminčio roboto už priimtiniausią kainą –  „Roborock S7“ yra būtent tai.

„ACGAM T02P“ – perkamiausias bėgimo ir ėjimo takelis su valdymo pulteliu

ACGAM T02P“ – vienas naujausių bėgimo ir ėjimo takelių. Ir kaip tvirtina pirmasis apžvalgininkas, tai pats pigiausias bėgimo takelis visoje rinkoje.

Čia turime platų bėgimo taką, o ir visas įrenginys yra kompaktiškai sulankstomas bei paslepiamas po lova, tad kambaryje neužims papildomos vietos.

Gamintojas tvirtina ir tai, kad šiuo aliuminio korpuso bėgimo takeliu gali naudotis net ir 110 kg sveriantys žmonės bei juo bėgti drąsiai. „ACGAM T02P“ yra įdiegti smūgių amortizatoriai, tad tiek ir pats bėgimo takelis atlaikys apkrovas, tiek ir kaimynams nesukelsite nereikalingo susierzinimo.

Įdomu ir tai, kad „ACGAM T02P“ turi nuotolinio valdymo pultelį, tad eidami ar bėgdami nuolat galite keisti greitį. Vienu mygtuko paspaudimu galima iškart sustabdyti „ACGAM T02P“ takelį.

„ACGAM T02P“ yra išties šaunus takelis, kuriuo galima patogiai, šiltai ir be jokių nereikalingų kontaktų pasivaikščioti. Su „ACGAM T02P“ taip pat galima ir labai patogiai pabėgioti, kas tikrai patiks išsiilgusiems tokio sporto ir norintiems rimtai paprakaituoti.

„FIIDO D4S“ – perkamiausias sulankstomas elektrinis dviratis

FIIDO D4S“ – kompaktiškas, galingas, sulankstomas elektrinis dviratis smagioms kelionėms mieste ir už jo.

Atkreiptinas dėmesys, kad čia turime sulankstomą el. dviratį, tad jį bus patogu gabentis tiek automobilio bagažinėje, tiek ir viešuoju transportu. Sulankstytas dviratis yra 85 x 45 x 64 cm. Išlankstytas – 150 x 26 x 108 cm. „FIIDO D4S“ sveria tik 18,5 kg. Vienas lengviausių el. dviračių.

Nors „FIIDO D4S“ yra lengvas ir kompaktiškas, bet labai tvirto rėmo ir atlaiko iki 120 kg apkrovas. Įspūdingas rodiklis. Kaip ir kitos techninės savybės.

„FIIDO D4S“ turi 250W galios bešepetėlinį variklį, kuris užtikrina maksimalų 25 km/val greitį ir maksimaliai leidžia įveikti 30 laipsnių įkalnes.

6 Shimano pavaros leidžia važiuoti dar lengviau ir patogiau. Be to, palaikomi 3 važiavimo režimai: vien elektra, elektra+žmogaus jėga, vien žmogaus jėga. Kadangi dviratis lengvas ir su Shimano pavaromis, net minti pedalus savo jėgomis bus vienas malonumas.

„FIIDO D4S“ turi 36V 10,4Ah bateriją, kurią įkrausime per maždaug 7 val. ir vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iki 80 km. Nuostabus rezultatas.

„FIIDO D4S“ – lengvas, kompaktiškas, galingas, puikių parametrų bei atitinkantis CE, FCC, MSDS ir UN38.3 sertifikatus elektrinis dviratis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių