Girininkų kaime – šviečiantis fontanas

Autorės nuotr.: Girininkų kaimo puošmena – šviečiantis fontanas.

Girininkų bendruomenės žmonės nori gyventi gražioje aplinkoje.
Rugsėjo pabaigoje kaimo poilsio ir laisvalaikio zonoje pradėjo veikti šviečiantis vandens fontanas. Projektą finansavo rajono Savivaldybė iš projektinių lėšų, tačiau prisidėjo ir bendruomenė.
Girininkų bendruomenė rūpinasi viešųjų erdvių tvarkymu, stengiasi sukurti jaukią, gražią aplinką. Poilsio ir laisvalaikio zonoje, tvenkinyje trykštantis fontanas – ramybės, jaukumo ženklas. „Labai džiaugiamės, kad jis įrengtas. Kaip gražiai trimis spalvomis šviečia naktį, – patenkinti kalbėjo Girininkų kaimo gyventojai. – Tai mūsų kaimo puošmena – išėję pasivaikščioti, gėrimės juo.“
Projektą finansavo rajono Savivaldybė pagal priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ – plaukiojančiam fontanui įrengti skyrė beveik 4 tūkst. eurų. Girininkiškiai ir patys prisidėjo – rinkosi į talkas ir tvarkė tvenkinio aplinką, remontavo lieptelius, sukalė turėklus, atnaujino gėlynus, tvenkinyje įkurdino lelijų.
„Iš projektinių lėšų galima atnaujinti viešąsias erdves ir stiprinti bendruomeniškumą kaime“, – patikino Girininkų bendruomenės pirmininkė Lina Lapinskienė.
Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių