Gražiausių įmonių pavadinimų konkurso laureatė – Klaipėdos rajono įmonė

Skatindama verslininkus rinktis lietuviškus, taisyklingus, įdomius, originalius vardus Tarptautinės gimtosios kalbos dienos proga Valstybinė kalbos inspekcija rengia smagia tradicija tapusį šešioliktą Gražiausių įmonių pavadinimų konkursą.

Tarp nugalėtojų – ir Klaipėdos rajono įmonė, gaminanti natūralaus raugo kepinius, „Žvirblio puota“. Sveikiname!

Kiti pavadinimai: „Kvepia nuotykiais“, „Man ramu“, „Medžio spalvos“, „Minčių sala“, „Pamirkyk nosį“, „Vėjo pagauti“, „Vyšniniai skruostukai“ iš Vilniaus, „Gėlėti linkėjimai“, „Metalo istorijos“ iš Kauno, „Bilduko studija“, „Pūkuotas vėjas“ iš Kauno r., „Debesų palėpė“, „Pelytės palata“ iš Klaipėdos, „Upės teka“ iš Šiaulių, „Žalčio žymė“ iš Panevėžio, „Linksmai“, „Tyka“ iš Anykščių r., „Miltuotos rankos“ iš Kėdainių r., „Stačiaausis“ iš Šilutės.

Konkurso laureatai bus pagerbti vasario 21 d. 14 val. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Daugiau apie Gražiausių įmonių pavadinimų konkursą https://vki.lrv.lt/lt/naujienos/isrinkti-graziausi-lietuviska-imoniu-pavadinimai/

Šiemet Klaipėdos rajono savivaldybės komisija ir visuomenė rinks ir gražiausių pastarųjų dvejų metų įsisteigusių įmonių pavadinimus. Laureatai bus pagerbti Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną – gegužės 7-ąją.

Valstybinė kalbos inspekcija kviečia visuomenę išrinkti gražiausią savo pavadinimą. Palaikykime „Žvirblio puotą“! https://www.delfi.lt/verslas/verslas/balsavimas-isrinkite-graziausia-lietuviska-imones-pavadinima-95760981#a_emb_17067985225292_30227

Daiva BELIOKAITĖ

Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vyr. specialistė (kalbos tvarkytoja)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių