Humaniškas šuns užmigdymas – geras būdas tarti sudie

Niekas nenori, kad šuo gyvenimo būtų trumpas. Juk daugeliui mūsų tai yra geriausi gyvenimo draugai, palydovai, kurie suteikia mums džiaugsmą. Tiesa, gyvenimas eina ir kartais tenka tarti šunims anksčiau nei mums norėtųsi. Tokiu atveju svarbiausia yra rasti gerą kliniką, kurioje atsisveikinimas truktų tiek, kiek Jums reikia.

Taip, šuns užmigdymas yra tikrai labai emociškai varginantis darbas. Natūralu, kad šeimininkams skauda širdį ne ką mažiau nei tariant sudie šeimos nariui. Tačiau kai jis serga – tai geriausia išeitis. O Siaurio Šnaucerio specialistai viską atliks ne tik be jokio diskomforto šuniui, tačiau ir suteikdami žmogui galimybę atsisveikinti taip, kaip jam labiausiai tinka. Svarbiausia yra gera veterinarijos klinika.

Tinkama klinika

Pirmiausia reikia kuo daugiau dėmesio skirti klinikos pasirinkimui. Išties, šiuo metu jų yra labai daug, o kai reikia atsisveikinti su savo šunimi – visada norisi pačios geriausios. Siūlome plačiau domėtis – kokie užmigdymo būdai yra taikomi. Klinika gali pateikti savo galimybes, o plačiau apie tai info galima rasti internete. Svarbiausia, kad šuo nejustų jokio skausmo ir tuo apčiu, kad po vaistų suleidimo – visas procesas būtų greitas. Tai ir yra humaniškas užmigdymas.

Nepalikite šuns vieno

Labai svarbu, kad paskutinėmis gyvenimo minutėmis šuo būtų kartu su savo šeimininku. Kai kurie palieka šunį vieną, kadangi jiems būna per daug skaudu matyti, kai yra leidžiami vaistai. Nedarykite to. Taip, Jums skaudu, tačiau šuniui, jeigu jis liks vienas, dar baisiau. Daugelis jų puikiai supranta, kad vyksta, kad jam tikrai svarbu, kad šeimininkas būtų šalia. Tai suteikia daugiau pasitikėjimo ir ramybės. Jeigu veterinaras neleidžia būti šalia – tokiu atveju būtinai rinkitės kitą kliniką, kadangi gali būti netinkamo užmigdymo ženklas.

Paskutinės dienos kartu

Nors šuo paskutinėmis dienomis iki užmigdymo gali jaustis blogai, tačiau labai svarbu, kad jie turėtų kuo daugiau kokybiško laiko. Tačiau tas laikas turi būti su šeimininku. Tai yra svarbiausia. Supraskite, kad gyvūnui jūs esate viskas, jo pasaulis ir esmė. Jis norėtų kuo daugiau laiko praleisti su jumis. Taip ir darykite, kai po truputį artėja užmigdymo laikas. Tai jūsų šuniui bus pati geriausia patirtis. Ir žmogui taip pat, kuris galės po truputį atsisveikinti su savo mylimu augintiniu.

Kūno pasiėmimas su savimi

Ne visi žmonės nori imti šuns kūną su savimi. Tai yra normalu. Kiekvienas gali pats nuspręsti – ar tai jam yra priimtina ir tuo pačiu kur šuniuko kūnas gali būti palaidotas. Atsiminkite, kad to daryti negalima miškuose. Kenkiama ekologijai. Jeigu nėra galimybė palaidoti savo sode – tokiu atveju geriausia yra palikti veterinarams, kurie sudegina ir gali atiduoti pelenus. Kiekvienas renkasi tai, kas jam labiausiai tinka ir šiuo atveju kiekvienas metodas tikrai yra tinkamas ir racionalus.

Skirkite dėmesio, kol jie gyvi

Laikas bėga, tad natūralu, kad kažkada savo šuniui reikia tarti sudie. Tačiau skirkite jam kuo daugiau dėmesio, kol jis gyvas. Šunys yra mūsų turtas ir džiaugsmas. Jie mus myli labai, tad per priežiūrą mes galime parodyti, kad jie lygiai taip pat mums yra labai svarbūs ir reikalingi.

Šunys yra mūsų draugai, mūsų džiaugsmas ir laimė, kurie padeda kiekvieną dieną padaryti ypatingą. Esame jiems už tai dėkingi, tad reikia tai įrodyti gyvenimo kokybe, kurios vertas kiekvienas ir kurią turi suteikti šeimininkai.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių