• 29 rugsėjo, 2021
|

Į Gargždų ekipą sugrįžęs tinklininkas A. Knašas: „Kol apšylame kojas, varžovai pabėga į priekį“

Rungtynių maratoną Estijoje „Amber-Arlanga“ išgyveno be pergalių

Gargždų „Amber-Arlangos“ tinklininkai turėjo neeilinį išbandymą. Vydamiesi varžybų grafiką, Lietuvos klubo tinklininkai per tris dienas Estijoje sužaidė net trejas rungtynes.

Deja, pergalių per šį maratoną Baltijos lygos debiutantams nepavyko iškovoti. Verta pažymėti, kad Gargždų ekipai teko žaisti su stipriausiomis Estijos ekipomis ir lygos favoritėmis.

Penktadienį „Amber-Arlanga“ 0-3 (19:25, 17:25, 15:25) nusileido „Parnu VK“ ekipai. Svečiams 7 taškus pelnė Robertas Juchnevičius, 6 – Daumantas Katinas. Šeštadienį vykusioje akistatoje 0-3 (20:25, 20:25, 15:25) patirtas pralaimėjimas Talino „TalTech“ komandai. Šiame mače R. Juchnevičius pelnė 10 taškų, 7 pridėjo Audrius Knašas.

Sekmadienį „Amber-Arlanga“ 0-3 (18:25, 26:28, 23:25) neatsilaikė prieš Talino „Selver“ komandą. Šįkart rezultatyviausiai žaidė neseniai iš Prancūzijos grįžęs A. Knašas (16 tšk.) ir R. Juchnevičius (15 tšk.).

Sudėtinga situacija Lietuvoje ir visoje Europoje komplikuoja Gargždų komandos sezoną, nes rungtynių skaičius yra labai mažas, dalį laiko reikėjo skirti izoliacijai. Estijos klubai sportuoja kur kas ilgiau, o ir jų rungtynių skaičius gerokai didesnis, nes jie galėjo žaisti tarpusavyje.

„Manau, kad Estijoje labiausiai mums pritrūko žaidybinės praktikos. Kiekvienose rungtynėse, kol apšylame kojas, varžovai jau turi nemažą pranašumą ir neleidžia mums pasivyti. Kad ir kokie tie rezultatai, mūsų komandai tai yra pirmas sezonas Baltijos lygoje, todėl kiekvienos rungtynės mus moko. Estai šį savaitgalį mokė kovoti dėl kiekvieno taško, ieškoti ir ugdyti pasitikėjimą savimi, – kalbėjo A. Knašas. – Man po kiekvieno pralaimėjimo iškart kyla noras grįžti į treniruočių salę ir atidirbti kiek įmanoma daugiau.“

A. Knašas praėjusį rudenį pradėjo legionieriaus karjerą ir išvyko į Prancūziją. Visgi žemesnėse lygose dėl COVID-19 pandemijos čempionatai yra sustabdyti, todėl tinklininkas nusprendė grįžti į „Amber-Arlangos“ komandą, kuriai atstovavo ir anksčiau.

„Grįžus kamavo dvipusiai jausmai – norėjosi atgal į Prancūziją, nes žaisti užsienyje yra mano svajonės dalis. Labai norėjau ten tapti lyderiu, laimėti kiek įmanoma daugiau rungtynių ir tobulėti. Iš kitos pusės, ten viskas buvo labai neaišku dėl COVID-19 pandemijos. Grįžimo datos vis nusikėlinėjo, kol pasiekiau tam tikrą ribą, kai tiesiog nebegalėjau laukti. O „Amber-Arlanga“ yra mano širdies komanda, su ja tapau Lietuvos čempionu, praėjome daug sunkumų, todėl visi senieji komandos draugai išliko artimi. Dėl to į kolektyvą įsilieti tikrai nebuvo sunku, bet po labai ilgos pertraukos žaisti prieš stipriausias estų komandas buvo reikalų“, – šypsojosi A. Knašas.

Lietuvos tinklinio federacijos inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių