Į Gargždus kovotojus kvietė „Klaipėdos rajono taurė 2022“

Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai paminėti vasario 19 dieną Gargžduose vyko Shindokai – kan karatė organizacijos VURI – vaikų universalaus rato imtynių turnyras „Shindokai- kan Klaipėdos rajono taurė 2022“. Jis vyksta antrą kartą Gargžduose vietoj įprastos vietos – Kauno miesto.

Šiais metais turnyras „Klaipėdos rajono taurė 2022“ tapo oficialiu Lietuvos Shindokai-kan karatė federacijos „Lietuvos V.U.R.I. čempionato 2022“ pasiruošimo turnyru, kuris vyks balandžio 9 d. Kaune.
Nepaisant didelio sergamumo kovidu ir audros, šeštadienį varžybos sukvietė apie 90 jaunų, 2010–2017 metais gimusių kovotojų iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestų ir rajonų. Daugiausia dalyvių į turnyrą pritraukė „Karatė visiems“, „Tora“, „Tigras“, „Budokan“, „Grifas“, VLC klubai. Nors kai kam varžybos jau tapo įprastu reiškiniu, patiems mažiausiesiems ant turnyrinio tatamio užlipti teko pirmąsyk, todėl iššūkiu tapo ne tik priešininko, bet ir savo baimės nugalėjimas.
Atidaryti ir uždaryti turnyro atvyko Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir kiti Savivaldybės atstovai.
Komandinėse įskaitose garbingą pirmąją vietą iškovojo turnyro organizatoriai Klaipėdos rajono klubas „Karatė visiems“, antras liko klubas „Tora“ iš Kauno, o trečiąją vietą laimėjo klaipėdiškių klubas „Tigras“. Varžybos buvo labai lauktos. Vaikai palaikė vienas kitą skandavimais ir plojimais – emocijų netrūko tiek vaikams, tiek tėveliams. Turnyro organizatoriai viliasi, kad turnyras ne tik motyvuos vaikus toliau judėti į priekį, bet padės ugdyti kovotojų charakterį, kad vaikai išmoks gyvenime kovoti už tiesą, už meilę, už savo svajones ir nesvarbu, kiek kartų kris ne tik ant tatamio, bet ir gyvenime, vis tiek stosis ir drąsiai judės savo svajonių bei tikslo link.
Shindokai-kan yra kovos menų triat­lonas. Tai kovos menas, kuriame vyksta imtynių, pilno kontakto KUMITE pagal karatė bei kikbokso taisykles kovos.
Daliaus Židonio 4DAN vadovaujamas klubas „Karatė visiems“ Slengiuose atstovauja trims kovos menams: tradiciniams „Goju-ryu“ „Shindokai-kan“ ir „Shotokan“ karatė bei priklauso penkioms karatė federacijoms: dvi iš jų pasaulinės „Goju-ryu Kyokai“ bei „GKC Global“, kuriai yra paskirtas būti Shibucho Lietuvai. Iš to kilęs ir klubo pavadinimas „Karatė visiems“, kuriame ne tik mokoma realios savigynos, bet yra daugybė skirtingų kovinių sporto krypčių: kata, pilnas ir nepilnas kontaktas, kikboksas, imtynės, bet svarbiausia ugdomas kovotojo charakteris ir požiūris, kad karatė yra ne gladiatorių, o lyderių mokykla.