Į Klaipėdą sugrįžta „Muzikuojančio kelto” koncertai

Kas gali būti romantiškiau už švelniai skambančias Kuršių marių bangas ir nepakartojamus saulėlydžius, kai besileidžiančios saulės spindulių atspindžiai ištįsta raudoniu ant vakarėjančio Klaipėdos uosto, o oras virpa nuo į marias besileidžiančių muzikinių akordų ! 

Jau keturioliktą vasaros sezoną Į Klaipėdą sugrįžta „Muzikuojančio kelto” koncertai.  Šįkart scena virsiantis keltas „Nida” išeis į du muzikinius reisus. Liepos 30 d. ant „Muzikuojančio kelto” denio scenos vyks Radži ir jo draugų karštas vakarėlis, o rugpjūčio 6-ąją Kuršių marių viduryje koncertuos grupė „El Fuego”.

Radži koncerto metu pristatys ne tik savo naujas dainas, bet ir negailės nei garsiausių visų laikų šlagerių, nei puikiai visiems žinomų savo hitų. Jau 6 metus iš eilės festivalio „Muzikuojantis keltas” svečius linksminsiantis Radži  Aleksandrovičius sako, kad į kelionę Kuršių mariose, dainuodamas savo ištikimiems gerbėjams, kaskart leidžiasi su didžiausiu malonumu. Radži tapo vienu geidžiamiausiu dainininku šiame renginyje – be jo niekaip neapsieinama.

„Muzikuojantis keltas” man tapo tokia pačia tradicija, kaip ir Klaipėdoje vykstanti Jūros šventė. Manau, kad žmonės pasiilgsta nuoširdžios muzikos. Kartu tai ir pramoga, nes mes plaukiame. Mes, atlikėjai, sulaukėme didelės dovanos – kvietimo koncertuoti “Muzikuojančiame kelte”, nes tai – išskirtinė vieta ne tik klausytojams, bet ir atlikėjams …  Koncertų salės, kuriose paprastai koncertuojama, ir keltas yra lyg diena ir naktis. „Muzikuojančiame kelte” tvyro visai kitokia atmosfera nei kituose koncertuose. Ir tam, kad ją pajustų, žmogus turi pats tai patirti”, – pranešime cituojamas Radži.  Atlikėjas prisipažino, kad daugiau ant vandens jam muzikuoti netenka, todėl koncertas kelte – išskirtinė patirtis ir jam pačiam.

Šį kartą su nauja, akustine programa į keltą atvyks ir daugiau nei 12 metų aktyviai koncertuojanti klasikinių vyriškų balsų grupė „El Fuego” –  Paulius Bagdanavičius, Edgaras Davidovičius ir Rokas Spalinskas, kurie  klausytojų širdis bandys užkariauti puikia nuotaika ir jaukiais muzikiniais tonais. Grupės nariai jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. 

„Mums meilė – tai gyvenimo variklis. Meilė artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. O kokia kita kalba geriau būtų galima perteikti tuos jausmus ir šilumą, jeigu ne muzika?“ – mintimis dalijasi grupės nariai ir teigia , jog  koncerto metu skambės ne tik geriausi grupės  pop-klasikos kūriniai, bet ir dar negirdėtos solinės dainos. 

“Esame romantikai ir norime, kad klausytojai mūsų muziką dar labiau “pajaustų”, todėl nekantriai laukiame susitikimo su Jumis. Tad  rugpjūčio 6-ąją nepraleiskite išskirtinės progos pasimėgauti romantiška akimirka  ir didingai skambant klasikai palydėti saulę jūros vartuose „,-  teigia grupės  „El Fuego” nariai  ir tikina, jog šis vakaras , neabejotinai,  palies romantikų širdis.

Keltas „Nida” abu vakarus išplauks 20.30 val. iš Senosios Perkėlos (Danės g.1, Klaipėda). 

Durys atidaromos: ~20:15

Plaukimo  trukmė: ~1:30

Bilietus platina „Bilietai.lt“: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/muzikuojantis-keltas-2022-79433/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių