I lygos tinklininkų kovos

Sekmadienį baigėsi I lygos tinklinio pirmenybės. Turnyre dalyvavo 5 komandos, kurios žaidė vieno rato sistema.

Į kitą etapą pateko 4 geriausios komandos, kurios pusfinalyje žaidė tokia tvarka: 1 vieta su 4 ir 2 vieta su 3. Pirmajame pusfinalyje susitiko „Spartako“ ir „Geriečių“ komandos. Labiau patyrusi ir geriau sukomplektuota „Spartako“ komanda be didesnio vargo rezultatu 3:0 nugalėjo „Geriečius“. Antrajame pusfinalyje susikovė „Daukšaičių“ ir „Sporto centro“ komandos. Jaunesni ir energingesni „Daukšaičių“ komandos žaidėjai tik po atkaklios kovos rezultatu 3:0 nugalėjo „Sporto centro“ veteranus. Dvikova dėl trečiosios vietos prasidėjo tarp „Geriečių“ ir „Sporto centro“ komandų. Varžybos vyko labai įtemptai ir permainingai – ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos pavadinimas. Šiose rungtynėse prireikė visų 5 setų. Šį kartą laimėjo patirtis, paskutinį setą minimaliu 15:14 skirtumu varžovus įveikė „Sporto centro“ žaidėjai ir iškovojo garbingą trečiąją vietą. Finale susitiko „Spartakas“ ir „Daukšaičiai“. Dvikova, kaip ir būdinga finalams, prasidėjo emocingai. Ne kartą keitėsi pirmaujančios komandos: ir vieni, ir kiti degė noru laimėti. Šį kartą didelį norą ir energiją parodė jauna ir ambicinga „Daukšaičių“ komanda, kurioje žaidė Laimonas Jencius, Artūras Venckus, Aurimas Rumšas, Julius Kiudelis, Valdas Kiudelis, Vytautas Šiuparas, Arvydas Dragūnas ir Laimonas Motys. Rezultatu 3:1 parklupdę „Spartakiečius“, jie tapo Klaipėdos rajono I lygos tinklinio pirmenybių čempionais.

Po varžybų įvyko apdovanojimo ceremonija. Nugalėtojus ir prizininkus pasveikino ir apdovanojo Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.

Nugalėtojų komanda „Daukšaičiai“ ir Sporto centro direktorius Vaidas Liutikas.