• 9 gruodžio, 2021
|

Į rajoną – perspektyvūs tinklininkai

Klaipėdos rajono savivaldybėje vyksta derybos dėl tinklinio klubo (aukšto lygmens) atėjimo į rajoną. Perspektyvų rajone mato Klaipėdos „Amber-Arlanga“ komanda.

Penktadienį vykusiame susitikime su žurnalistais meras Bronius Markauskas pasakojo, kad jau įvyko ne vienas susitikimas. „Tinklininkai čia mato perspektyvų, yra tam tinkama sporto bazė, be to, orientuojamasi į statysimą daugiafunkcį sporto centrą. Tai Lietuvos čempionai, komanda, kuri šiemet dalyvaus ir Baltijos lygoje, turi daug sportinių ambicijų“, – pasakojo B. Markauskas.

Tačiau tiek jis, tiek vicemerė Audronė Balnionienė akcentavo, kad svarbūs ne tik sporto rezultatai. Savivaldybė viliasi, kad čia besitreniruojanti komanda ugdytų ir rajono jaunąją kartą, treniruotų vaikus, jaunimą. „Norime įgyvendinti klubo principą, kas vyksta ir su „Bangos“ futbolo klubu. Galiotų principas, kad Savivaldybė prisideda ne daugiau kaip 50 proc. klubo biudžeto, kita dalis – rėmėjų“, – dėstė B. Markauskas. Jis užsiminė, kad yra problemų su treneriais, tačiau neabejoja, kad Baltijos taurė ar Europos taurė turėtų sutraukti ir nemažai žiūrovų. Kol kas neaišku, ar susitarimas tarp Savivaldybės ir klubo bus pasiektas.

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių