Įgyvendintas jaunimo verslumo įgūdžius stiprinantis projektas „Verslus jaunimas“

Projekto metu įgyvendintos jauno žmogaus verslumo įgūdžius stiprinančios veiklos –  suorganizuoti 3 informaciniai renginiai, 3 mokymai aktualiomis verslui temomis: „Komandos formavimas ir darbas komandoje“, „Lyderystė“, „Verslo idėja – nuo svajonės iki realybės“. 3 projekto dalyvių komandos turėjo galimybę sudalyvauti praktinių įgūdžių simuliacijoje, kuri truko 3 savaites. Simuliacijoje dalyvavo 3 komandos – Gargždų, Lapių ir Priekulės. Kiekviena komanda, kartu su koučingo specialistu, kasdien vykdė įvairiausias kasdienes verslo įmonės praktines užduotis, reflektavo ir stiprino savo įgūdžius: administravimo, vadybos, personalo valdymo, rinkodaros srityje. Komandos simuliacijos pradžioje ir jos pabaigoje turėjo grupines komandos savianalizės sesijas. Kiekvienas projekto dalyvis po programos turėjo individualias koučingo sesijas, kurių metu tyrė savo asmenybę, karjeros/veiklos perspektyvas, analizavo, kuria kryptimi naudingiausia judėti toliau.

Projekto dalyvė Aušra teigia: „Buvo tikrai naudinga sudalyvauti simuliacijoje, nes pasiskirstėme darbo vietomis, stengėmės dirbti komandoje ir atlikti tinkamai užduotis. Aš pati ruošiau prekių komercinį pasiūlymą, kurį maketavau su Canva programėle. Kai padariau – pristačiau visai savo komandai. Buvo įdomi ir kūrybiška užduotis. Jei tai būtų tikras verslas, aptarėme kur galėčiau viešinti šį pasiūlymą, kad sulaukti daugiau klientų“.

Projektas Verslus jaunimas,  finansuojamas iš  Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšų, skirtas visiems jauniems Klaipėdos rajono gyventojams, kuriems yra nuo 16 iki 29 m. Projekto rengėjas ir vykdytojas Jaunimo organizacija Alterno.

Jaunimo organizacijos Alterno pirmininkė Inesa Greivienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių