Įkurtuvės Šiūparių bendruomenės namuose

Praėjusį ketvirtadienį Šiūparių bendruomenės patalpose, kuriose prieš kelis mėnesius pradėjo veikti kirpykla ir siuvyk­la, skambėjo muzika, padėkos. Susirinkus bendruomenės, rajono valdžios atstovams, rėmėjams vyko oficialus atnaujintų patalpų atidarymas. Įgyvendinus projektą, kuris buvo finansuotas per Vietos veiklos grupę, teikiamos reikalingos paslaugos.

Ketvirtadienio popietę Šiūparių bendruomenės svečius pasitiko doviliškiai muzikantai, vadovaujami Lilijos Kerpienės. Dovilų seniūnijos seniūnė Nijolė Ilginienė priminė, jog apleistos buvusios mokyklos patalpos gražia erdve tapo Šiūparių bendruomenės entuziazmo ir užsispyrimo dėka. „Buvo nuspręsta, jog kaimui reikia siuvyklos ir kirpyklos. Parengus projektą per VVG gautas finansavimas, ir bendromis pastangomis patalpos neatpažįstamai pasikeitė. Prie to daug prisidėjo rėmėjai“, – dėkingai kalbėjo seniūnė. Vieni neskaičiuodami išlaidų vežė smėlį, kiti padėjo įsigyti baldų, kėdžių ir kitų daiktų. Už supratingumą seniūnė padėkojo rajono Savivaldybei.

Jau kelis mėnesius čia dirbanti kirpėja Daiva Pociuvienė norinčiuosius pasigražinti registruoja į eilę. Siuvėja Birutė Bagdonienė turi baldų įmonės užsakymų. Neseniai įsidarbinusi kita siuvėja irgi turi ką veikti. Taigi kaimo žmonėms teikiamos reikalingos paslaugos.

Bendruomenės pirmininkė Marina Žebelienė džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti projektą, kad kaime sukurtos 3 darbo vietos. Yra patalpa ir bendruomenei, bet joje trūksta kėdžių, stalo.

Į padėkos popietę atvykusi rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė sveikino bendruomenę, įgyvendinusią naudingą projektą, mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė linkėjo, kad šios patalpos niekada nebūtų tuščios. Rajono Savivaldybės tarybos narė Regina Kernagienė kalbėjo, kad atlikus sudėtingą darbą kaimui teikiamos reikalingos paslaugos.

Atgijusias patalpas pašventinęs Gargždų parapijos klebonas kan. Jonas Paulauskas linkėjo daugiau tokių poslinkių mūsų rajone, o kunigas Donatas Žukauskas paragino dalintis džiaugsmais ir vargais veikiant savo bendruomenės labui.

Griežiant muzikantams, padėkos raštai įteikti visiems, prisidėjusiems, kad šios patalpos atgytų naujam gyvenimui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių