Išvalytas tvenkinys nebegadina nuotaikos venckiškiams

A.VALAIČIO nuotr.: A. Demenienė: „Smagu, kad sutvarkėme priešgaisrinį vandens rezervuarą, esantį šalia kaimo bendruomenės renginių vietos“. Gerai padirbėjo UAB „Ardoma“ darbuotojai E. Gudauskas ir M. Mockus.

Venckų kaimo bendruomenė pasirūpino, kad šalia renginių aikštės esantis priešgaisrinis vandens rezervuaras būtų išvalytas ir sutvarkytas. Įgyvendinti projektą pavyko iš rajono Savivaldybės gavus finansavimą.


Venckų bendruomenė nusivylė prieš daugiau nei metus idėjų konkurse nelaimėjusi finansavimo projektui – išvalyti ir sutvarkyti priešgaisrinį vandens rezervuarą. Apleistas, apžėlęs vandens telkinys šalia viešosios erdvės, kaimo žmonių susibūrimo, renginių aikštės, gadino nuotaiką. „Supratome, kad tai infekcijos šaltinis, negalėjome su tuo susitaikyti, nes renginiuose dalyvauja ir vaikai, – dėstė Venckų filialo bibliotekininkė, seniūnaitė Aušra Demenienė. – Kreipėmės į rajono Savivaldybę ir, iškloję savo bėdą, pateikėme paraišką finansavimui gauti.“
Venckiškiai buvo išgirsti – paskyrė 5 tūkst. eurų. UAB „Ardoma“ iš Šilutės sutiko už šią sumą atlikti darbą. Savaitę paplušėję, įmonės darbuotojai Egidijus Gudauskas ir Marius Mockus iškabino iš tvenkinio dumblą, kurio buvo daug susikaupę. Prieš tai teko ištraukti vandenį. Darbą beveik baigė: sutvarkė tvenkinio šlaitus, trinkelėmis išklojo privažiavimą – beliko išvežti dumblą, tačiau šis turi išdžiūti.
Seniūnaitei A. Demenienei smagu, kad susitelkus bendruomenei pavyko įgyvendinti šį projektą. Ji pasidžiaugė, kad įmonės darbuotojai atliko ir papildomą paslaugą: iškasė šioje teritorijoje žemėje užsilikusį metalinį įrankį, trukdžiusį tvarkyti aplinką.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių