• 14 rugpjūčio, 2022
|

Jubiliejinės dovanos skaitytojams suruoštos

Gruodį „Banga“ minės laikraščio 70-metį. Ta proga labiau nei įprastai norime palepinti savo skaitytojus. Atidžiai skaitykite laikraštį, sekite mūsų internetinį puslapį ir „Bangos“ feisbuką – Jūsų laukia dovanos, pakvietimai į koncertus ir įvairūs siurprizai.

Ketvirtadienį kryžiažodžio konkurse laimėtą prizą – „Omnitel“ krepšį kompiuteriui – atsiėmė gargždiškis Tomas Grikšas. Vaikinas nuolat skaito „Bangą“, nes močiutė laikraštį prenumeruoja. Šiuo metu darbo ieškantis Tomas atidžiau skaito darbo skelbimus. Nuo redakcijos perdavėme jo močiutei linkėjimus ir firminį „Bangos“ rašiklį.

Šį šeštadienį 8 skaitytojai klausysis Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ koncerto Klaipėdoje. Feisbuke ieškokite pakvietimų į „Domino“ spektaklį lapkričio 18 d., koncertus Klaipėdos koncertų salėje, kurie vyks lapkričio 18, 24 ir 26 d.

Kitą savaitę Ingos Valinskienės gerbėjai turėtų ieškoti „Bangoje“ kupono į jos koncertą gruodžio 15 d. Gargždų kultūros centre. Bus išdalinta net 20 pakvietimų! Na, o jeigu Jūsų rankose atsidurs laikraštis su mūsų antspaudu kuriame nors laikraščio puslapyje, skambinkite tel. 8 618 44050 ir teiraukitės prizo.

Vida VALAITYTĖ-IVAKHNENKO

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių