Judrėnuose – smagi gyvenimo rudens šventė

Į tradicinę šventę „Linksmai gyvensi – ilgai nesensi“ Judrėnų kultūros namuose antradienį susirinkę Judrėnų ir Endriejavo seniūnijų garbaus amžiaus gyventojai patyrė bendrystės džiaugsmą. Pamiršę skausmus ir negandas, namo skirstėsi pakylėti, patenkinti, kad jie nepamiršti.


Veiviržėnų kultūros centro Judrėnų skyriaus darbuotojai nusprendė šiemet į tradicinę šventę „Linksmai gyvensi – ilgai nesensi“ pakviesti ir Endriejavo parapijos pagyvenusių žmonių socialinės globos dienos centro lankytojus. „Visiems būryje smagiau“, – kalbėjo Judrėnų skyriaus renginių organizatorė Vilija Budvytienė. Švęsti susirinko apie 60 vyresnio amžiaus žmonių – susitiko seni pažįstami ir naujų pažinčių atsirado.
Renginys prasidėjo šv. Mišiomis Judrėnų Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje. Jas aukojo Gargždų parapijos kunigas Mindaugas Stonys.
„Po pamaldų kultūros namuose mūsų laukė serviruoti stalai ir linksmybės. Čia kvepėjo rudeniu – labai gražu ir linksma buvo. Esame dėkingi, kad mūsų nepamiršo“, – „Bangai“ pasakojo judrėniškė senjorė Marytė Rudienė. Susirinkusiuosius pasveikino rajono Savivaldybės tarybos narys Raimondas Daubaris, seniūnai Laimutė Šunokienė ir Zigmantas Siminauskas, kunigas M. Stonys. Nudžiugino judrėniškė bibliotekininkė Janina Jokšienė, aktyviausiems skaitytojams įteikusi simbolines dovanėles. Šventės dalyviai klausėsi Endriejavo skyriaus vokalinio moterų ansamblio „Kapstatėlė“, taip pat judrėniškių dainų. Gerą nuotaiką kūrė ne tik visų pažįstami humoristiniai personažai Zosė ir Veronika, bet ir tradicinis instrumentinis muzikos ansamblis „Senoliai“ iš Klaipėdos. Senjorams kojos pačios kilnojosi – šoko kaip jaunystėje. „Smagiai praleidome kelias valandas – pamiršome skausmus, negandas, laimingi grįžome namo. Ačiū“, – dėkojo M. Rudienė.


Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių