Ką privalu pasiimti su savimi vykstant į kelionę automobiliu?

Prasidėjęs pavasaris daugelį priverčia vis dažniau pagalvoti apie atostogų planavimą. Ne paslaptis, kad norint vykti į tolimesnę bilietais, viešbučio rezervacijomis ir kitais dalykais derėtų pasirūpinti iš anksto. Dėl to, pavasario pradžia yra puikus metas apgalvoti savo vasaros atostogas. Jeigu nenorite sukti galvos ieškodami pigių lėktuvų bilietų verta pasirinkti kelionę automobiliu. Toks keliavimo būdas turi daug privalumu: patys planuojate savo maršrutą ir nesate priklausomi nuo kitų, galite su savimi pasiimti tiek daiktų kiek tik norite, turite galimybę nuvykti į mažai turistų lankomas vietas ir mėgautis gamtos apsuptimi. Jeigu pasirinksite keliauti automobiliu nepamirškite pasiimti su savimi svarbiausių daiktų, be kurių kelionė gali stipriai apkarsti. Straipsnis padės greitai ir lengvai susidėti kuprinę kelionei!

Pirmosios pagalbos vaistinėlė

Dažnai susimąstome kiek pavojų gali laukti kelyje. Privalote būti pasiruošę ne tik padėti savo artimiesiems, bet ir gebėti suteikti pirmąją pagalbą kelyje pastebėjus nelaimingą įvykį. Pirmosios pagalbos vaistinėlė privalo būti kiekvieno žmogaus automobilyje. Po kiekvieno naudojimo rekomenduojama ją peržvelgti ir papildyti trūkstamais vaistais ar medikamentais. Vaistinėlė gali praversti ne tik pakliuvus į avariją, jos yra išsigelbėjimas keliaujant su vaikais, nes jie dažnai nusibrozdina, įsipjauna ar nusidegina. Specialūs bintai, dezinfekcinis skystis ir kitos priemonės padės tinkamai pasirūpinti žaizda, kad ji neužsikrėstų. Automobilinę vaistinėlę galite įsigyti apsilankę https://torx.lt/kategorija/darbo-sauga/vaistineles/.

Svarbūs dokumentai

Prieš keliaudami iš anksto pasirūpinkite visais svarbiausiais automobilio dokumentais. Privalu turėti vairuotojo pažymėjimą ir automobilio registracijos dokumentus. Juos privalėsite parodyti pareigūnui sustabdžius jūsų automobilį. Rekomenduojama pasirūpinti ir mašinos draudimu. Keliaudami didelius atstumus galite patirti techninių gedimų, kurių sutvarkyti savarankiškai nesugebėsite. Turėdami draudimą būsite ramūs, kad jūsų automobiliu bus pasirūpinta visą parą. 

Vaistai

Daugelis nemano, kad sunegaluoti galima ir keliaujant automobiliu. Pirmosios tolimos kelionės mašinoje gali būti ypatingai sudėtingos mažiems vaikams. Didelė dalis vaikų jaučia galvos skausmą, silpnumą, pykinimą. Vertėtų iš anksto įsigyti vaistų, kurie slopino mašinoje patiriama supimo jausmą. Taip pat, būtinai turėkite su savimi vaistų nuo skausmo, karščiavimo, pilvo pūtimo. Įsitikinkite, kad turite gydytojo paskirtus vaistus. Vaistus derėtų laikyti vietoje, kuri nebūtų veikiama tiesioginių saulės spindulių. Didelis karštis gali daryti įtaką vaistų veiksmingumui ir galiojimo laikui. Nepamirškite ir automobilinės vaistinėlės! Vaistinėlę už puikią kainą įsigykite iš www.torx.lt

Maistas ir gėrimai

Prieš kelionę sudarykite sąrašą negendančių užkandžių, kurie tikrai pravers keliaujant automobiliu. Automobilyje nesate varžomi bagažo ribojimais, todėl galite pasilepinti ir su savimi pasiimti gaminių, kurių nerasite kitoje šalyje. Stenkitės greitai paruoštus batonėlius keisti į sveikesnius užkandžius. Riešutai, vaisiai, daržovės ar pūsti ryžių trapučiai suteiks energijos ir neapsunkins jūsų skrandžio. Visada galite įsidėti ir kepimo groteles ant kurių galėsite išsikepti šviežio maisto. Iš anksto suplanuokite sustojimus specialiais įrengtose poilsio zonose. Labai svarbu turėti ir didelį kiekį vandens. Ne paslaptis, kad vandens kokybę tam tikrose šalyse nėra gera, todėl venkite gerti vandenį mažai žinomose vietose. Stenkitės pirkti vandenį prekybos centruose arba kol negalite to padaryti gerkite savo turimus skysčius. Verta investuoti į specialias gertuves, kurios geba išfiltruoti nekokybišką vandenį ir paversti jį saugiu vartojimui. 

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių