Kaip įrengti tobulą valgomojo erdvę?

Planuojate atnaujinti valgomojo kambarį? O gal savo valgomojo erdvę kuriate nuo nulio? Mes skubame Jums į pagalbą ir patariame, kaip sukurti tobulą valgomąjį, kuriame bus malonu pusryčiauti, pietauti ir vakarieniauti. Juk šį kambarį galime laikyti namų vizitine kortele, todėl svarbu, kad jis būtų ne tik funkcionalus, bet ir gražus.

Taigi, pradėkime!

Valgomojo kambario planavimą pradėkite klausdami savęs, kokia yra pagrindinė šio kambario paskirtis? Ar tai šeimos susitikimų ir valgymo erdvė? Ar valgomasis bus vakarėlių vieta? Kiek žmonių reikės susodinti prie stalo? Ar norite, kad valgomojo erdvė būtų intymi? O gal elegantiška? Iš esmės turite nuspręsti, kaip ir kada bus naudojamas šis kambarys.

Atsakymai į visus šiuos klausimus padiktuos spalvas, medžiagas ir baldų pasirinkimą valgomajam. Šeimos valgomasis, kuriame verda gyvenimas visą dieną turėtų būti šviesus ir erdvus. Jei šiame kambaryje vyks tik vakarienės ir vakarėliai, erdvėje gali vyrauti tamsių spalvų derinys, kuris atrodys prabangiai ir jaukiai. Kai pasirinksite spalvų schemą, kuri, Jūsų manymu, geriausiai tinka, pereikite prie grindų ir sienų medžiagų. Valgomojo grindims taikyte šiuos 3 reikalavimus: stilius, atsparumas bei ilgaamžiškumas ir lengvas valymas. Sienos gali būti, kokių tik norite.

Dabar laikas išsirinkti tobulus valgomojo baldus.

Kokie baldai patys svarbiausi valgomajame?

Žinoma, kad valgomasis stalas ir kėdės. Priklausomai nuo to, kokią spalvų schemą ir interjero stilių pasirinksite, ieškokite erdvėje puikiai atrodysiančių baldų. Vienas populiariausių pastaruoju metu yra skandinaviškas dizainas, kuriame vyrauja medžio masyvo stalviršių ir juodų metalo kojų deriniai. Prie tokių stalų puikiai dera įvairios kėdės su metalinėmis kojomis. Tačiau Jūsų pasirinkimu gali būti ir kito dizaino baldai, kurie geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Pasvarstykite ir apie funkcines šių baldų savybes. Gal įprastai Jūsų namuose užtenka 4 ar 6 vietų prie stalo, tačiau išskirtiniais atvejais reikia sutalpinti daugiau svečių. Tokiu atveju puikus pasirinkimas yra stalas, kurį galima padidinti. O kaip išspręsti kėdžių klausimą? Galite turėti kelias papildomas sulankstomas kėdes, kurias lengva sandėliuoti, arba kitoje erdvėje įkomponuoti kelias prie valgomojo dizaino derančias kėdes, kurias esant poreikiui būtų galima panaudoti valgomajame.

Tiesa, nors stalas ir kėdės yra patys svarbiausi valgomojo baldai, tačiau nepamirškite pagalvoti ir apie kitus ne mažiau reikalingus baldus, tokius kaip indauja, komoda, galbūt sofa ar bet kas kita, ko Jums reikia šioje erdvėje. Įvairių dizainų stilingų baldų, kuriais galite apstatyti valgomąjį, rasite vidaXL.

Kai kambarys įrengtas ir apstatytas baldais, laikas jį papildyti dekoro detalėmis. Jaukumo erdvei suteikia užuolaidos, staltiesės, gėlės, žvakės ir kitos panašios detalės. Taip pat galite suasmeninti šią šeimos susibūrimų erdvę.

Puikus būdas tai padaryti – sukurti nuotraukų galeriją ant sienos, kur kabės daugybė rėmelių su jaukios šeimos gyvenimo akimirkomis. Jei ši mintis nežavi, galite padėti ant komodos kelis rėmelius su nuotraukomis.

Be to, asmeniškumo erdvei suteikia Jūsų šeimai svarbių indų rinkinys indaujoje, malonius prisiminimus sukeliančios smulkmenos iš kelionių, dovanos ir kitos Jums svarbios detalės.

Tikimės, kad dabar bus lengviau atnaujinti ar įkurti tobulą valgomojo erdvę. Jei vis dar nesate tikri, nuo ko pradėti, įkvėpimo galite pasisemti iš interneto, žurnalų, mėgstamo baro ir restorano interjero pavyzdžių.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių