Kaip išrinkti tinkamo stiliaus sužadėtuvių žiedą?

Renkantis sužadėtuvių žiedą galima rinktis iš daugybės skirtingų stilių. Kiekvienas stilius turi savo unikalią reikšmę ir simboliką, todėl svarbu apsvarstyti, koks stilius geriausiai atspindi jūsų meilę ir įsipareigojimą. Nuo klasikinio iki aureolės tipo – čia apžvelgsime kai kurių populiariausių sužadėtuvių žiedų stilių prasmę.

Sužadėtuvių žiedų istorija

Sužadėtuvių žiedų istorija siekia senovės Egiptą, kur žiedai buvo nešiojami kaip amžinos meilės ir įsipareigojimo simbolis. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad ant ketvirtojo kairės rankos piršto nešiojamas žiedas turi ypatingą veną, tiesiogiai susijusią su širdimi. Senovės Romoje žiedai taip pat buvo naudojami kaip sužadėtuvių simbolis ir buvo gaminami iš geležies kaip santuokos tvirtumo ir ilgaamžiškumo simbolis. 

Viduramžiais sužadėtuvių žiedai paprastai būdavo paprastos juostelės iš metalo, dažnai su nedideliu brangakmeniu. Tik XV a. sužadėtuvių žiedai su deimantais išpopuliarėjo, o tik XX a. sužadėtuvių žiedai su deimantais tapo norma. Šiandien sužadėtuvių žiedai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų ir pasižymėti įvairiausiais stiliais bei dizainais.

Skirtingi sužadėtuvių žiedų stiliai

Klasikinis žiedas su vienu centriniu deimantu yra klasikinis ir nesenstantis variantas. Šiame žiede yra vienas deimantas arba brangakmenis, įkomponuotas paprasto aukso žiede. Dizaino paprastumas simbolizuoja tyrą ir tikrą poros meilę. Klasikinis žiedas taip pat simbolizuoja poros įsipareigojimą vienas kitam ir bendrą ateitį.

Sužadėtuvių žiedas su aureole – tai centrinis deimantas arba brangakmenis, apsuptas mažesnių deimantų arba brangakmenių aureolės. Aureolė simbolizuoja poros meilę ir atsidavimą vienas kitam, o žiedas laikomas poros įsipareigojimo ateičiai simboliu. Aureolė taip pat suteikia žiedui žavesio ir spindesio, todėl žiedas yra populiarus tarp šiuolaikinių porų.

Trijų akmenų sužadėtuvių žiede, kitaip vadinamu ‘trilogija’ yra trys deimantai arba brangakmeniai, išdėstyti vienoje eilėje. Trys akmenys simbolizuoja poros bendrą praeitį, dabartį ir ateitį. Žiedas dažnai laikomas poros kelionės ir laikui bėgant išaugusios meilės simboliu. 

Senovinis  ar  vintažinis sužadėtuvių žiedas yra populiarus pasirinkimas tarp porų, kurias traukia praeities elegancija ir romantika. Šie žiedai dažnai pasižymi įmantriomis detalėmis ir dizainu, jie dažnai gaminami iš tauriųjų metalų ir brangakmenių. Senoviniai žiedai simbolizuoja poros meilę ir atsidavimą, taip pat pagarbą praeičiai.

Vienas iš labiausiai išpopuliarėjusių moderaus stiliaus žiedų yra ‘pavé’ tipo žiedas. Pavé sužadėtuvių žiede yra centrinis deimantas arba brangakmenis, apsuptas mažesnių deimantų arba brangakmenių, kurie yra glaudžiai sudėti vienas prie kito. Šis žiedas puikiai tiks moteriai, norinčiai išsiskirti ir turėti unikalų sužadėtuvių žiedą. Ziedelis.lt parduotuvėje rasite auksčiausios kokybės sužadėtuvių žiedus https://ziedelis.lt/suzadetuviu-ziedai/. Klasikiniai, modernūs net su brangakmeniais – kiekvienas atras žiedą, kuris tikrai patiks Jūsų mylimajai!

Apibendrinant, sužadėtuvių žiedai būna įvairių stilių, kurių kiekvienas turi unikalią reikšmę ir simboliką. Nuo klasikinio iki aureolės – žiedo stilius atspinti poros meilę, įsipareigojimą. Svarbu apsvarstyti žiedo stilių, kuris geriausiai atspindėtų unikalią poros meilės istoriją ir prisiminimus, kuriuos jie nori sukurti ateityje.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių