Kaip sukurti jaukią ir stilingą svetainę naudojant baldus?

Svetainės išdėstymas, ypač jaukus, skirtas atsipalaiduoti. Todėl labai svarbu, kaip sutvarkysime poilsio zoną. Nepriklausomai nuo to, ar tai mažas kambarys, ar gana didelė erdvė, verta laikytis kai kurių svarbių taisyklių.

Jaukioje svetainėje pirmuoju smuiku turėtų groti dideli, minkšti ir, žinoma, patogūs poilsio baldai. Visų tipų sofos, kampinės sofos, foteliai ir bet kokios kitos sėdynės yra skirtos tam, kad nenorėtume keltis. Malonios liesti kojų atramos, įskaitant pufų pavidalo, dabar yra tikras hitas. Ant jų galima ne tik pailsėti pavargusias kojas, bet ir dažnai tarnauja kaip nedidelis staliukas, ant kurio galima padėti padėklą su kava ir pyragu.

Nuo ko pradėti kurti savo svajonių svetainę?

Nuo to, kad nustatomos spalvos, kurios jums labiausiai tinka. Dažniausiai jaukios spalvos yra smėlio, ruda ar visa eilė pastelinių, tačiau niekas netrukdo pašėlti dėl išraiškingesnių spalvų interjere. Tamsiai mėlyna arba žalia puikiai tiks interjeruose, gerai apšviestuose natūralios šviesos. Kuri spalva bus dominuojanti, priklauso nuo jūsų. Bazinę spalvą svarbu kontrastuoti su kitu įdomiu atspalviu, pvz., tamsiai mėlyna su pudra rožine, o žalia su garstyčiomis. Įrengdami svetainę su valgomuoju, galite atskirti atitinkamas zonas naudodami spalvas. Poilsio zonoje sienas galite dažyti prislopintu atspalviu, o valgomajam pasirinkti šviesesnę spalvą.

Zonos skirsis ir baldais, tačiau valgomojo interjero dizaine turi būti stalas ir kėdės. Tai pagrindinis kambario baldas, todėl verta atidžiai apsvarstyti jo formą ir medžiagą. Jaukus interjeras asocijuojasi su medžiu ir kitomis natūraliomis žaliavomis.

Sutelkime dėmesį į universalius baldus, kurie tinka bet kokiam stiliui. Klasikinis ir modernus yra du priešingi terminai, kurie neturi būti vienas kito nesuderinami. Šiuolaikinis dizainas leidžia laisvai derinti skirtingų stilių elementus, parodant, kad jie puikiai dera tarpusavyje.

Leojar.lt svetainės baldai yra paprasti, bet labai elegantiški. Tai klasika su moderniu posūkiu, kuriame stiklas dera su lakuotais fasadais. Šis derinys reiškia, kad baldai išryškins bet kurio buto erdvę, nepriklausomai nuo stiliaus, kuriuo jis dekoruotas. Jie vienodai gražiai atrodys moderniuose ar klasikiniuose interjeruose, taip pat skandinaviškame, industriniame ir daugelyje kitų. Tai baldai, kurie keisis pagal mūsų skonį, subtiliai prisitaikydami prie bet kokio išdėstymo pasikeitimo.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių