Kaip sutaupyti perkant padangas?

Nuosava transporto priemonė apima daug išlaidų – nuo automobilio draudimo iki priežiūros ar naujų padangų. Priklausomai nuo jūsų vairuojamos transporto priemonės tipo, padangų komplekto keitimas gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki tūkstančių eurų. Taigi, taupyti pinigus padangoms labai svarbu daugeliui padangų pirkėjų. Laimei, yra daug paprastų būdų sutaupyti pinigų perkant naują padangų komplektą.

Kaip sutaupyti pinigų perkant padangas

Yra daugybė padangų pasirinkimų, kurių kainos skiriasi, tačiau net ir pigiausios padangos gali būti brangios. Štai kodėl labai svarbu pasinaudoti šiais patarimais, kad sutaupytumėte pinigų padangoms.

Palyginkite kainas jei perkate internetu.

Internetas leidžia lengviau nei bet kada apsipirkti ir palyginti kainas. Peržiūrėkite atskirų padangų parduotuvių svetaines, raskite padangų kainas internete ir jas palyginkite. Taip pat galite pamatyti kur kas platesnį padangų pasirinkimą ir jų kainas dideliuose internetiniuose padangų pardavėjų portaluose.

Renkantis padangas atkreipkite dėmesį ir nepamirškite svarbiu niuansų:

Mokesčiai. Kai kurios internetinės parduotuvės taiko papildomus mokesčius už naujas padangas, įskaitant išmetimą, naują vožtuvo kotą, montavimą ir balansavimą. Kreipkitės į pardavėją, kad sužinotumėte apie šias išlaidas, kad galėtumėte pamatyti visą vaizdą.

Pardavimų mokestis. Perkant internetu kai kurios įmonės neįtraukia pardavimo mokesčio, jei gyvenate ne įmonės buveinės šalyje. Pavyzdžiui, perkate iš Lenkijos ar kitos valstybės.

Siuntimo mokesčiai. Visada pasidomėkite siuntimo mokesčiais. Dauguma internetinių padangų pardavėjų pristato nemokamai, tačiau verta dar kartą patikrinti.

Stebėkite svetaines. Stebėkite padangų skelbimus, kurie yra laikraštyje arba interneto skelbimų portaluose. Tai dažnai pabrėžia specialius pasiūlymus, kurių galbūt nerasite niekur kitur, pvz., pirk tris, gauk vieną nemokamai ir specialius procentus nuolaidos pasiūlymus. Nors naudotas padangas retai verta pirkti, tačiau kartais gali nusišypsoti sėkmė. Kitas variantas yra įsigyti padangas gražintas per garantinį laikotarpį. Tai padangos, kurias asmuo įsigijo, naudojo kelias dienas ir grąžino per tam tikrą laikotarpį – paprastai 30 dienų ar mažiau. Padangų pardavėjas ant savo automobilio uždės skirtingas padangas, o naudotas padangas grąžins į lentyną už didelę nuolaidą, jei jos nebus su defektais.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių