Keičiasi „Bangos“ vyriausiasis treneris

Nors yra sakoma, kad žirgų perkėloje niekas nekeičia, tačiau viešosios įstaigos „Gargždų futbolas“ naujoji valdyba jau vykstant Aukščiausios lygos varžybų sezonui apsisprendė kitaip. Nuo šios savaitės „Bangos“ komandos vadovybėje – pasikeitimai.

Trečiadienį vykusiame pirmajame naujosios VšĮ „Gargždų futbolas“ valdybos posėdyje vienbalsiai valdybos pirmininku antrai kadencijai išrinktas dr. Remigijus Riekašius, jo pavaduotoju – Rimantas Lukošius. Valdybos posėdyje padėkota „Bangos“ futbolo komandos vyriausiajam treneriui Tomui Tamošauskui už indėlį pasiekiant Aukščiausiąją lygą, tačiau taip pat išsamiai aptarta dabartinė „Bangos“ komandos situacija ir vienbalsiai nutarta T. Tamošauską atleisti iš pareigų, o komandą patikėti treneriui Davidui Afonso, kuris pastaruoju metu dirbo su „Banga B“.

Nuo šiol „Bangos“ futbolo komandai vadovaus D. Afonso.Priminsime, kad T. Tamošauskas pirmajai komandai vadovavo pastaruosius keturis su puse sezono. Per šį laiką „Banga“ LFF Taurės turnyre nukeliavo iki finalo (2019 metais), I lygoje du kartus iškovojo sidabro (2017, 2019) ir kartą bronzos (2018) medalius, iškovojo kelialapį į A lygą ir praėjusiais metais A lygoje finišavo 4 vietoje.

Šiemet komandai nesusiklostė sezono startas, o po šeštadienį Alytuje patirto pralaimėjimo „Dainavai“ (1:3) „Banga“ atsidūrė devintojoje vietoje, kuri sezono pabaigoje gali lemti kritimą iš lygos.

Valdybos posėdyje T. Tamošauskas įvardijo kelias nesėkmingos šio sezono pradžios priežastis: itin trumpas pasirengimo laikotarpis – apie dvi savaitės, o tai susiję su karantino apribojimais; pripažinta, kad šiemet ir legionierių pasirinkimas buvo ne pats racionaliausias; komandos „suolelis“ ganėtinai trumpas – futbolininkus persekioja traumos, o pamainos nelabai yra; treniruotės vyksta vakare, kai po darbo dienos kai kurie futbolininkai jaučiasi pavargę; taip pat komandoje ryškėja vieningumo, bendros kovinės dvasios stygius. „Nepaisant bet kokių aplinkybių – tikiu komanda ir jos galimybėmis. Ar liksiu, ar neliksiu vyr. treneriu, vis tiek liksiu Gargždų ir mūsų miesto futbolo patriotas. Man tai visada bus svarbu“, – akcentavo vyr. trenerio postą paliekantis V. Tamošauskas.

VšĮ „Gargždų futbolas“ direktorius Rimantas Mikalauskas valdybos posėdyje informavo, jog šiemet įstaigos biudžetas rekordinis – apie 350 000 eurų, didžiausias rėmėjas yra Klaipėdos rajono savivaldybė, be to, triskart daugiau lėšų (apie 60 000 eurų) gauta pagal programas iš LFF, tačiau dar lieka svarbi užduotis atnaujinti sutartis su privačiais rėmėjais, būtina rasti ir naujų. Šiuo metu su rėmėjais pasirašyta sutarčių už 40 000 eurų, reiktų dar apie 60 000 eurų rėmėjų lėšų.

Artimiausias rungtynes „Banga“ žais birželio 11 d. 20 val. Gargždų miesto stadione. Į svečius atvyks „Hegelmann Litauen“.

„Bangos“, VšĮ „Gargždų futbolas“ informacija

A. VALAIČIO nuotr. iš „Bangos“ archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių