Kiek laiko tarnaus dantų implantai?  Atsako odontologė

Netekus nuosavų dantų geriausia rinktis implantus, kurie leis ne tik vėl džiaugtis funkcionalumu, tačiau ir patrauklumu. Apskritai dantų implantai savo kokybe primena natūralius dantis. Dėl to mėgstami bet kokio amžiaus asmenų, kuriems svarbiausia – sveikata ir galimybė vėl šypsotis sveikai bei gražiai.

Visgi, kaip ir daugelis kitų populiarių paslaugų, taip ir dantų implantai yra apipinti mitais, kurie gali trukdyti suprasti, kodėl ši paslauga tokia gera.

Pavyzdžiui, dažnai girdima, kad dantų implantų kaina yra labai didelė. Šį ir kitus panašius mitus paneigia odontologė Julija, kuri akcentuoja, kad dantų implantai grąžina gyvenimo kokybę.

Dantų implantų sudėtinės dalys

Dantų implantų sudėtinės dalys yra kelios, tad svarbu, jog visos jos būtų geriausios kokybės. Tuomet implantai bus ilgaamžiai bei metų eigoje jų kokybė bisai nemažės.

„Jeigu bus naudojamas danties implantas, kuris yra suaugęs su kaulu, tuomet jo sudėtinės dalys yra:  danties vainikėlis ir vainikėlio atrama, atramos jungtis, danties implanto sraigtelis, žandikaulio kaulas, dantenos. O tais atvejais, kai dedamas implantas, kuris nėra suaugęs su kaulu, sudėtinės dalys yra: danties vainikėlis, atrama yra vainikėlio viduje, atramos jungtis, danties implanto sraigtelis, žandikaulio kaulas, dantenos“,- pasakoja Julija.

Jeigu jus domina daugiau informacijos apie dantų implantus – verta tartis su specialistais, kurie juos montuos. Konsultacijos yra išsamios bei aiškios, gali padėti geriau suprasti situaciją, kurioje esate.

Nereiklūs dantys

Dantų implantai tikrai nėra reiklūs. Tai bene pats svarbiausias jų privalumas. Odontologė teigia, kad jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros, jie tarnauja taip pat puikiai kaip ir tikri dantys.

„Kaip ir tikriems dantims, taip ir dantų implantams pirmiausia reikia įsigyti geros kokybės priežiūros priemones. Tam reikia dantų šepetuko, puikus pasirinkimas yra irigatorius, taip pat siūlome rinktis pastą, kuri yra be fluoro. Geriausia yra tartis su burnos higienistais, kurie gali tiksliai nusakyti – kokios priežiūros priemonės tinka labiausiai“.

Net ir tinkamai prižiūrint dantis – vis tiek reikia kas kelis mėnesius lankytis pas specialistą patikrai ir profesionaliai burnos higienai.

Kinta implantų kokybė

Pradėjus ieškoti klinikos, kurioje gali būti atliekama implantacija, pamatysite, kad paslaugos kainos yra labai įvairios. Kyla klausimas – kodėl? Dažniausiai kainą lemia kokybė ir tuo pačiu naudojamos inovatyvios technologijos, kurios atveria galimybes džiaugtis ne tik vizualiai gražiais, tačiau taip pat ir labai patvariais dantimis.

„Kai kurios klinikos naudoja labai senas technologijas ir medžiagas, kurios yra atgyvenos. Tokiu atveju dantų implantai tikrai nebus tokie geri, kaip yra kalbama reklamose. O taupyti tikrai neverta. Juk kalbama apie dantis, burnos sveikatą“.

O kaip protezai?

Greta implantų taip pat dažnai minimi ir protezai. Jie ne tik vizualiai ne tokie patrauklūs, tačiau taip pat ir ne tokie patvarūs. Mitas, kad protezai gali būti tik išimami. Tikrai ne. Rinkoje siūlomi ir labai skoningi protezai, kurie yra fiksuojami. Tačiau net ir patys geriausi protezai nėra tokie geri kaip implantai, kurie tikrai gali būti vadinami dirbtinių dantų karaliais.

Atminkite, kad dantų netekimas – tai ne tik estetinė problema. Pirmiausia – tai funkcionalumo, sveikatos problema. Kuo daugiau dėmesio sau skirsite – tuo tikresnis galite būti, jog niekada neteks gyventi taip, kad negalėsite valgyti skaniai ir sočiai. Tai yra didelis malonumas. Ir jokio skirtumo, ar tikrais dantimis, ar implantais.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių