Klaipėdos rajono gamtos mokslų mokytojai Veiviržėnuose

Mes, Klaipėdos rajono gamtos mokslų metodinio būrelio mokytojai, lankėmės Veiviržėnuose. Didžiąją laiko dalį praleidome Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijoje, apžiūrėjome gimnazijos edukacines erdves, džiaugėmės mokinių darbais.

Biologijos mokytoja metodininkė Diana Vepštienė parodė atnaujintą gamtos mokslų kabinetą ir priemones, gautas iš kokybės krepšelio projekto, pasidalino patirtimi, kaip jos mokiniai patiria pažinimo džiaugsmą ir noriai mokosi biologijos. Visi susidomėję klausėmės apie praktikos darbą „Mikroorganizmai aplink mus“, kurio metu mokiniai nuo savo išmaniųjų telefonų, rankų ant specialios terpės augino mikroorganizmus.

Vėliau mokytoja Diana nusivedė į mokinių pasodintą gimnazijos sodą, kuriame edukacijos dalyviai galėjo paragauti rojaus obuoliukų ir šermukšnių uogų. Užsukome ir į miestelio biblioteką, kur pasidžiaugėme mokinių piešinių ir nertų, megztų knygų skirtukų paroda, apžiūrėjome gražiai sutvarkytas bibliotekos erdves, kompiuterių klasę.

Bibliotekos darbuotoja Valė Krauleidienė supažindino mokytojus su miestelio istorija, papasakojo apie Veiviržėnuose sukurtas edukacines erdves. Aplankėme Knygų namelį, sekretą, įspūdingą Veiviržos slėnį, Veiviržėnų amatų centre dalyvavome edukacijoje „Kulinarinio paveldo pristatymas ir gaminimas“, kurios metu ragavome žemaitiško kugelio, dalinomės patirtais įspūdžiais.

Išvyka į Veiviržėnus buvo atgaiva kūnui, protui ir sielai.

Raimonda KUNDROTIENĖ

Metodinio būrelio pirmininkė, biologijos mokytoja metodininkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių