Klaipėdos rajono gyventojo kortelė skatins jaustis tikru rajoniečiu

Vilijos BUTKUVIENĖS nuotr.: Gargždų kultūros centro komanda po Kultūros centro rekonstrukcijos renginiuose taip pat kvies dalyvauti su Klaipėdos rajono gyventojo kortelės nuolaidomis.

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos ateinančio ketvirtadienio posėdyje numatyta svarstyti net 10 sprendimo projektų, kurie yra susiję su balandžio mėnesį startuosiančia gyventojo kortele.
Kultūros įstaigose – pigiau
Tarybai pritarus, Klaipėdos rajono gyventojai, turintys šią kortelę, šešiuose Klaipėdos rajono kultūros centruose, Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje, Gargždų krašto muziejuje, Turizmo informacijos centre esančioms edukacijoms ir vykstantiems renginiams gaus net 50-ies procentų nuolaidą. Be to, TIC taip pat kortelės turėtojams netaikys antkainio suvenyrams ar turistinei atributikai.
Nuolaidos kortelės turėtojų lauks ir „Minijos“ kino teatre. Į visus filmus, išskyrus rodomus 3D formatu, suaugusiesiems bus taikoma 20-ies procentų nuolaida. Gargždų sporto centras taip pat pritaikys net kelias skirtingas nuolaidas. Pavyzdžiui, 10 procentų nuolaidą kortelės turėtojai gaus už salės nuomą, skirtą fiziniam pasirengimui, 15 procentų nuolaida bus pritaikyta padelio kortų ir dengtos teniso aikštelės nuomai, o net 50 procentų pigiau kainuos fizinio aktyvumo skatinimo intervencinės treniruotės, kurias rengia Sporto centras.
Ir verslas taikys nuolaidas
Klaipėdos rajono savivaldybė neketina apsiriboti tik Klaipėdos rajono savivaldybės įstaigomis. Į prašymą dalyvauti Klaipėdos rajono gyventojų kortelės programoje atsiliepė ir Klaipėdos miestas, kuris suteikė rajono gyventojams galimybę mieste su nuolaida lankytis kultūriniuose renginiuose. „25-ių procentų nuolaida mūsų kortelės turėtojams bus taikoma Klaipėdos koncertų salės, Kultūrų komunikacijų centro, Žvejų rūmų renginiuose. Prie platesnio paslaugų spektro taikymo rajono gyventojams planuoja jungtis ir Palangos baseinas. Siūlymuose gyventojams taikyti 10-ies procentų nuolaidas abonementams ir 20-ies procentų vienkartiniams apsilankymams“, – informuoja rajono Savivaldybės administracijos Viešųjų ryšių ir bendradarbiavimo skyrius.
Prie gyventojo kortelės projekto jungiasi ir verslas. Šiuo metu jau yra 29 įvairios verslo įmonės, kurios rajono gyventojams taikys vienokias ar kitokias nuolaidas. Vidutiniškai nuolaidos dydis bus 10-imt procentų, tačiau yra ir tokių įmonių, kurios taikys 15 ar net 30 procentų nuolaidą kortelės turėtojui. Įmonių veiklos spektras įvairus – nuo statybos iki kavinių ar internetinių parduotuvių verslo.
Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia verslus ir toliau jungtis prie šio projekto, o tą norinčius padaryti – kreiptis į Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiąjį specialistą Mantą Virbauską (mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt).


Šventinis pristatymas – balandį
Fizinės gyventojų kortelės šiuo metu yra gaminamos, baigiama programuoti ir mobilioji programėlė. Oficialus gyventojo kortelės pristatymas planuojamas balandžio 4 d. 17 val. Savivaldybės aikštėje, Gargžduose. Jo metu susirinkusieji galės išsiimti tiek fizinę gyventojo kortelę, tiek į savo telefonus parsisiųsti apps‘ą.
Renginyje bus galima nemokamai paskanauti kavos, suvalgyti spragėsių, pamatyti kitų veiklų. Beje, pirmieji 2 tūkstančiai žmonių, išsiėmusių fizinę gyventojo kortelę arba užsiregistravusių mobiliojoje programėlėje, laimės įvairių prizų. Tiesa, tai bus ne tik nuolaidų programėlė. Tai bus šiuolaikiška priemonė, leisianti sulaukti grįžtamojo ryšio ir iš gyventojų – jie galės dalyvauti apklausose, čia bus galima rasti renginių kalendorių, taip pat balsuoti už Dalyvaujamojo biudžeto projektus ir t. t.
Savivaldybės tikslas yra šia kortele paskatinti Klaipėdos rajono gyventojus ne tik lankytis rajono ar miesto kultūriniuose renginiuose, bet ir dalyvauti edukacijose, sporto, kitose veiklose, labiau įsitraukti į rajono gyvenimą ir jaustis tikru rajoniečiu.

Parengė Vita VITAITĖ

1 Komentaras

  • Sveiki, kaip galima pasisiųsti Klaipėdos raj kortelę? Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių