Kokiais būdais galima padidinti krūtis?

Kone kiekvienas savo kūne gali rasti trūkumų, kuriuos norėtų patobulinti. Pavyzdžiui, ne maža dalis moterų, turinčių mažą krūtinę, dėl įvairių priežasčių nori šią pasididinti. Tam priežasčių gali būti įvairių. Šiandien padailinti ir sustangrinti krūtinę galima keliais skirtingais būdais, kuriuos išsamiau aptarsime šiame straipsnyje.

Plastinė operacija

Vienas efektyviausių būdų, leidžiančių džiaugtis dailia krūtine – krūtų didinimo operacija. Tai viena iš populiariausių plastinių operacijų visame pasaulyje. Priklausomai nuo norimo rezultato, šiandien krūtų didinimas gali būti atliekamas dviem būdais:

  1. kūno riebalais;
  2. implantais.

Jeigu moteris nori ne tik pasididinti krūtinę, bet ir nusiurbti kūno riebalus, rekomenduojama rinktis augmentaciją kūno riebalais. Procedūros metu bus tiek padailinamas viso kūno kontūras, tiek krūtys. Suleisti riebalai padidins krūtis ir suteiks šioms putlumo.

Visgi, moterys dažniau renkasi augmentaciją implantais. Tai efektyvesnis didinimo būdas, tinkantis bene visoms moterims, norinčioms ryškių rezultatų. Bet kuriuo atveju, svarbu pasirinkti patikimą kliniką. Jeigu ieškote tokios įstaigos, SV plastic puikus pasirinkimas. Klinikoje dirba kvalifikuoti specialistai, turintys ilgametę patirtį, todėl užtikrina sklandžią operacijos eigą ir gijimo laikotarpį. Daugiau informacijos apie procedūrą galite sužinoti paspaudę ant nuorodos.

Natūralūs būdai

Didžiąją krūtų dalį sudaro riebalinis audinys ir ląstelės, kurios gamina pieną. Vis dėlto, krūtinės ląsta sudaryta iš raumenų, todėl įvairiais būdais galima šią raumenų dalį sustangrinti. Keli natūralūs būdai, leidžiantis sustiprinti krūtinės ląstos raumenis:

  • fiziniai pratimai;
  • masažai;
  • subalansuota mityba.

Norint padailinti krūtinės formą, patariama užsiimti reguliaria fizine veikla. Tiek atsispaudimai, tiek svarmenų kilnojimai, tiek plaukimas veiksmingiausiai veikia krūtinės ląstą. Žinoma, teigiamą įtaką daro ir sveika, subalansuota mityba. Dėl tinkamiausios sporto ir maisto programos patariama kreiptis į sporto ir mitybos specialistą, kuris sudarys individualią programą.

Be to, įvairūs masažai ir kūno priežiūros priemonės gali suteikti krūtinei stangrumo, elastingumo, todėl ši vizualiai atrodys didesnė. Masažai sustiprina kraujotaką, padidina tonusą ir neleidžia krūtims suglebti. Be to, svarbi ir taisyklinga laikysena, kuri akimirksniu kilsteli krūtinę.

Akivaizdu, būdų, kaip sustangrinti ir padidinti krūtinę yra ne vienas. Vizualus krūtinės didinimas natūraliais būdais užtrunka kur kas ilgiau nei plastinė operacija. Tad apgalvokite, kiek laiko galite skirti visiems procesams atlikti. Jeigu jau kuris laikas jaučiate diskomfortą ar sumažėjusį pasitikėjimą savimi ir norite efektyvių priemonių, kreipkitės į kvalifikuotą plastinės chirurgijos kliniką. Patyrę chirurgai padės susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir padailins kūno linijas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių