Kokie audiniai yra skirti naudoti laukui?

Jūsų minkšti terasos ir balkono baldai ir pagalvėlės turi būti tikrai atsparūs, kad atlaikytų laiko ir aplinkos sąlygų išbandymą. Gera žinia ta, kad šiandien tokiems baldams skirti audiniai yra įvairių spalvų ir stilių bei atsparūs naudojimui. Tad, kokie audiniai bus geriausias pasirinkimas naudojimui lauke?

Audiniai laukui – kas tai yra?

Lauko audiniai visada atitinkamai ženklinami, nes jie buvo apdoroti ir yra atsparūs vandeniui, dėmėms, UV spinduliams ir kitiems išoriniams veiksniams. Taigi įsitikinkite, kad renkatės audinį, kuris yra specialiai sukurtas naudoti lauke.

Labiausiai paplitusios lauko naudojimui skirtų audinių rūšys yra šios:

  • Poliesteris.
  • Dažytas akrilas arba dažytas olefinas.
  • PVC tinklelis.
  • Jūrinis vinilas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis laukui skirtus audinius?

  • Audinio patvarumas

Jei turite didelę šeimą, tikėtina, kad jūsų terasos baldai bus intensyviai naudojami. Tokiu atveju turite atkreipti dėmesį į atsparumą dilimui, kuris rodo, kiek krūvio audinys gali atlaikyti, kol pradės dėvėtis. Rinkitės gaminius, pasižyminčius 50 000 ar daugiau trinties ciklų, ir ilgai nereikės rūpintis apmušalų keitimu. Tokio tipo sunkiai audiniai yra PVC tinklelis ir jūrinis vinilas.

  • Spalvų patvarumas

Sužinokite, kiek saulės spindulių gali ištverti jūsų mėgstamas audinys, kol pradės blukti. Tvirti dažyti audiniai yra geras pasirinkimas, kai baldus naudojate saulėtoje terasoje. Jų spalva įsiskverbia į verpalų pluoštus ir paprastai yra stipresnė, todėl saulės spinduliuose išliks ilgiau nei audiniai, ant kurių spalva buvo atspausdinta.

  • Vandeniui atsparus ar neperšlampamas audinys?

Neperšlampamas reiškia, kad vanduo negali prasiskverbti pro audinį. Skamba puikiai. Tačiau tai taip pat reiškia, kad audinys nepraleidžia oro, o tai reiškia, kad jis nėra idealus pagalvėlėms. Terminas „atsparus vandeniui” reiškia, kad vanduo susikaupia ant paviršiaus, tačiau, jei jis ten lieka pakankamai ilgai, susigeria. Vadinasi, tokia medžiaga nėra atspari vandeniui, tačiau ji daug geriau kvėpuoja – o tai labai praverčia vasaros dienomis.

  • Audinio priežiūros ypatybės

Kaip ir visi lauke palikti daiktai, jūsų lauko baldų apmušalai po kurio laiko atrodys nešvarūs ir nusidėvėję. Tai, kad jie yra atsparūs, nereiškia, kad jie nesunaikinami. Tačiau, laimei, lauko baldų audiniai pagaminti taip, kad būtų lengvai valomi. Tad jie tarnaus labai ilgai, jei tinkamai jais rūpinsitės. Dažnai tai apima nešvarumų nuvalymą drėgna šluoste ar specialių priemonių naudojimą. Kai kurias lauko baldų medžiagas galima skalbti skalbyklėje.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių