Kokie papuošalai bus madingi 2023 metų pavasarį?

Dienoms ilgėjant, lauke jau tvyro pavasarinis kvapas bei skamba paukščių čiulbėjimas… Tai mums primena, kad dabar yra tobulas laikas pasiruošti naujam sezonui. O ruošiantis verta peržvelgti 2023 m. pavasario mados tendencijas, neaplenkiančias ir juvelyrikos. Papuošalų tendencijos dažniausiai yra diktuojamos sezoniniuose madų šou, matomų žinomiausių prekinių ženklų pristatymuose, ar galime jas įžvelgti ir mus supančioje aplinkoje. Šiame straipsnyje aptariame 9 papuošalų tendencijas, kurios yra pastebimos ne tik ant garsiausių prekinių ženklų podiumų, bet ir sutinkamos kasdien. Tokio stiliaus papuošalus lengvai rasite Lietuvos juvelyrinių dirbinių parduotuvėse.

  1. Gėlių motyvai

Pavasario ir vasaros sezono pradžioje apranga su gėlių raštais ir motyvais atrodo įprasta. Tačiau 2023 m. pavasario sezono metu bus itin madingi aksesuarai ir papuošalai, stilizuoti gėlių motyvais – nuo smulkių floristinių akcentų iki išraiškingų, masyvių gėlių motyvų, nuo metalo ir kristalų iki audinių bei kitų medžiagų. Su tokiais gamtos įkvėptais papuošalais savo įvaizdžiui lengvai suteiksite papildomų spalvų ir moteriškumo!

  1. Apyrankės ir rankų papuošalai

Nors apyrankių populiarumas mados tendencijose pastebimas jau keletą metų, 2023 m. pavasario sezono tendencijos ryškiai atsigręžia į papuošalus, skirtus nešioti ant įvairių rankų vietų. Tai ne tik riešo apyrankės, bet ir nešiojamos ant žasto bei dilbio. Taip pat, šį sezoną madingiausios bus didelės, stambios ir sunkios apyrankės.

  1. Perlai

Iš tiesų, papuošalai su perlais yra visada madingi. Perlai atspindi klasikinį stilių, lygiai taip pat kaip ir deimantai – tai tendencija, kuri visuomet yra aktuali. Šį sezoną, kaip ir masyvios apyrankės, bus populiarūs stambesni perlų papuošalai. Galite rinktis tiek minimalistinius auskarus su perlais ir apyrankę, tiek ir sluoksniuoti kelis perlų vėrinius bei apyrankes. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite – nesuklysite, nes įvaizdis, sukurtas su perlais, atrodys elegantiškai.

  1. Ilgi auskarai

Norintiems pamiršti žiemos niūrumą ir šį pavasarį į savo kasdienybę įnešti švelnaus lengvumo, puikiai tiks 4-oji šio sezono papuošalų tendencija. Tai ilgi, ploni ir subtilūs auskarai. Prabangius, masyvius auskarus su brangakmeniais galima palikti vėsesniam orui. Pavasarišką lengvumą ir žaismingumą sukursite su minimalistiškais, ausų neapkraunančiais bei natūraliai jūsų judesius atkartojančiais auskarais.

  1. Minimalistinis paprastumas

Jeigu gėlių motyvai, masyvios apyrankės, perlai ar ilgi auskarai neatitinka jūsų skonio, vis tiek savo įvaizdį galite susikurti pagal šio sezono papuošalų tendencijas. Viena iš jų – minimalistiniai, lakoniški, nesudėtingų formų ir vientiso metalo papuošalai. Jie tinka visiems ir gali tapti net ir pačio konservatyviausio stiliaus akcentu.

  1. Kokteiliniai žiedai

Madoje, lygiai taip pat, kaip ir gamtoje, viskas yra subalansuota. Jau minėti subtilūs, lengvi auskarai yra derinami su masyviais ir išraiškingais kokteiliniais žiedais. Tai nėra tik moteriški papuošalai, juos nešioti gali ir vyrai. Tokie juvelyriniai dirbiniai suteikia pasitikėjimą savimi bei magišką žavesį, kuris priverčia kitus atsisukti ir traukia lyg magnetas.

  1. Kaklo karoliai

Dar viena tendencija, kuri visada išlieka aktuali – trumpi kaklo karoliai. 2023 m. pavasarį jie bus itin madingi, o stebint šio sezono mados tendencijas pastebime, kad dizaineriai savo kolekcijose dažnai renkasi būtent tokio ilgio karolius. Šį pavasarį savo stilių paįvairinti galite tiek stambiais, tiek paprastais, subtiliais arba įvairiaspalviais trumpais kaklo karoliais.

  1. Sidabriniai papuošalai

Nors auksiniai papuošalai yra savo populiarumo viršūnėje, vis aktualesni tampa ir sidabriniai papuošalai. Tai puiki naujiena ne tik sidabro mėgėjams, bet ir tiems, kurie nori sutaupyti. Sidabro gaminiai yra daug pigesni nei aukso, o tai reiškia, kad šį sezoną madingi moteriški ir vyriški papuošalai yra daug lengviau prieinami visiems!

  1. Sagės ir segtukai

Viena iš mados pasaulio ypatybių yra ta, kad vintažas bei pamirštos mados tendencijos, primenančios praėjusių epochų aktualijas, gali akimirksniu atgyti ir rasti savo vietą šiuolaikiniame stiliuje. Šį sezoną vėl populiarios tampa sagės ir segtukai, kurie anksčiau buvo laikomi pertekliniu aksesuaru. 2023 m. madų šou sagės buvo naudojamos kaip niekada dažnai, todėl šie juvelyriniai dirbiniai atsidūrė papuošalų tendencijų viršūnėje. Spalvingi brangakmeniai ar klasikiniai metalo deriniai – pasirinkimas paltus, todėl lengvai išsirinksite sagę, labiausiai derančią prie jūsų stiliaus.

Ką jūs laikote savo papuošalų dėžutėje?

Susipažinus su šio sezono tendencijomis, galima peržvelgti tai, ką laikote savo papuošalų dėžutėje. Ar turite viską, kuo norėsite puoštis šį pavasarį? Juvelyrinių dirbinių parduotuvė GIVEN siūlo įsigyti trūkstamus papuošalus palankiomis kainomis. GIVEN papuošalai bei jų asortimentas – itin platus ir skoningas. Čia tinkamus papuošalus ras tiek vyrai, tiek moterys, spalvingos ir žėrėti mėgstančios asmenybės bei konservatyvesni minimalizmo gerbėjai. Užsukite į vieną iš GIVEN parduotuvių arba peržvelkite GIVEN.lt internetinės parduotuvės pasiūlymą ir mėgaukitės šio pavasario mados tendencijomis!

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių